Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyokúrázna velem?

Ki fogyokúrázna velem?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 10:07
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:

Ma este szalonnát akarunk sütni.

Abból max 2 szelet szalonnazsíros kenyeret szoktam megenni.Nah akkor ma mennyit kellene szerintetek?

2012. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

[link]

itt megtaélálod a szalonnát meg a kenyeret is

2012. máj. 21. 12:48
 13/38 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


érdemes beleolvasni ezekbe :)

2012. máj. 21. 12:57
 14/38 A kérdező kommentje:

[link]


ez egész jó és nem is drága cuccok vannak benne,hanem hétköznapi ételek.

2012. máj. 21. 13:27
 15/38 anonim válasza:

Én is tornáztam egy ideig Sinkó Andrea 3in1 cd-re, amit hatásosnak éreztem,de abbahagytam,elment a kedvem tőle.

Konditerembe nem tudom eljárni, itt a környéken nincs, és dolgozom is tehát nem nagyon tudnék elszakadni,hogy esetleg máshová elmenjek edzeni.

Anyóséknál lakom a párommal, és ott nem nagyon tudom azt megtenni,hogy este nem vacsorázok, mert akkor egyből jön az áskálódás anyós részéről."azért nem eszik,mert nem pászol neki a kaja"...tapasztaltam sajnos, hogy a hátam mögött beszélte.

Ha külön költözünk végre, akkor másabb lesz mert ha eszek akkor eszek, ha nem akarok akkor nem,nem fog senki beleszólni.

Reggelire mit szoktatok enni?És mennyit?

2012. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Nem nagyon írogattok,de aki ír anak szívesen válaszolok :) Reggelire belefér egy felvágottas zsömle vagy főtt tojás,tojás rántotta vagy kefir kiflivel, vagy joghurtal,és kávé,de ha nem kévézol akkor víz,és a zöld tea kis zsírégető,de nem önmagában.Szedjél ki fél tányért és ha kibeszélnek a hátad mögött ne figyelj rájuk,ha a párodat nem érdekli téged se érdekeljen.
2012. máj. 21. 13:46
 17/38 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Hány kg vagy,hogy fogyózni szeretnél?

2012. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
85 kg vagyok és a 172 magassághoz gyakorlatilag 70-72kg.-nak kéne lennem,és még régen voltam is egyszer annyival jobban is éreztem magam.
2012. máj. 23. 09:53
 19/38 anonim válasza:

Én 76 kg vagyok.175 cm magas. De nem érzem magam így jól. 55 kg voltam, és fogamzásgátlót szedtem 3 évig, szerintem attól híztam meg.

És neked hová jöttek fel jobban a kilók?

2012. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
A hasamra leginkább ,meg a combomra,bár a combom még mindig nagyobb volt még 72 kgosan is,de arányosan.Szerencsére nekem a fogamzásgátló semmilyen hatással nincsen,és már lassan 2 és fél éve szedem.
2012. máj. 23. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!