Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyokúrázna velem?

Ki fogyokúrázna velem?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 10:07
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


itt van még pár link

2012. jún. 15. 11:22
 32/38 anonim ***** válasza:
na és ha meg szabad kérdezni milyen DVD-re tornáztál kedves kérdező ? sok sikert :)
2012. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
2012. jún. 26. 12:45
 34/38 anonim válasza:

Sziasztok! Én tegnap kezdtem el fogyokúrázni, de sajnos az a baj, h a szüleim eléggé szénhidrátdús kajákat csinálnak, de holnap én veszem kezembe a fakanalat :D

Igazából, azért kezdtem neki, mert idén érettségiztem és stresszes, ideges voltam, illetve amikor tanultam mindig csokit zabáltam. Volt h fél óra alatt bezabáltam egy egész tábla csokit,(pedig sosem ettem 6 kockánál többet világéletemben), mert a tanulásra koncentráltam közben xD

Alacsony is vok (160 cm), így sajnos még a grammok is meglátszanak az alakomon. Ja igen.. alak... sajnos minden fölös kiló a hasamra megy, így mindenki megjegyzi, h milyen nagy hasam van... nagyon utálom... nem értem, h egyesek hogy képesek felakni magukról képet, hiszen ők maguk is tudják, h van fölös súlyuk, különben nem fogyokúráznának.

Bocsi, ha hosszú lett, csak vhogy jól esett leírni a gondolataimat :)

18/L

2012. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
fogyóznék én is
2012. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Gyertek szívesen látok mindenkit :)

nézegettétek a linkeket? Vannak benne jó dolgok.


34/35 válaszoló,ha szeretnéd hogy a hasad lemenjen van rá egy csomó mozgásforma:lépegető gép vagy lépcsőzés napi egy vagy fél óra;futás;hasprés,hasizom gyakorlatok amihez nem muszáj kondi terembe járni otthon is csinálhatod,nézz utána,nekem ezek segítenek,lehet neked más jön be.

2012. jún. 27. 10:18
 37/38 anonim ***** válasza:
Én január óta fogyózok, eddig 11kg ment le. Hátra van még legalább 8kg úgyhogy csatlakoznék. Én a vércsoport diétát csinálom, nekem nagyon bejött. Ebben a nagy melegben meg szerencsére nem is bírok nagyon enni. Mostanában a reggelim görögdinnye, ebéd valami husi zöldséggel, és ebéd után már csak dinnyét eszem.
2012. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

Azt írtad, nem koplalsz és sportolsz. Na most ne haragudj, de 700 kalória az mi??

Fogyókúránál sem szabad alapanyagcsere alá menni(ez egyénenként változó, de tuti, hogy minimum 1100-1200 kalória), ezzel semmi mást nem érsz el, csak annyit, hogy belassul az anyagcsere és raktározni fog a szervezeted....

Neked szálkásító diéta kell, csökkentett szénhidrát és magas fehérje bevitellel, hogy minél kevesebb izmot veszíts!

Az nem fogyi, hogy megeszek egy dinnyét egy kis salátát, este meg napfényt...

Olvassatok utána a "sárga kapszulának", mert nagy zavar van a fejekben:)

Ezt most nem szemétkedésből írtam, csak segíteni próbálok:)

2012. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!