Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testépítők, avagy akik izmosod...

Testépítők, avagy akik izmosodni szeretnének! Ti edzés után mit esztek? És mennyi idővel ajánlott enni edzés után?

Figyelt kérdés
Én Bíró Ica 2-es kazettájára szoktam tornázni, és ma úgy csináltam, mivel negyed 5 körül fejeztem be, hogy utána közvetlenül ettem egy kis tál natúrjoghurtot, tettem bele egy kanál mézet és néhány szem meggyet. Vacsorázni fél 6-kor szoktam, ezért úgy csinálom most spec hogy 5 körül csinálok 2 főtt tojást, az fél 6-ra készen lesz, és eszek hozzá mindenféle zöldséget de kenyeret nem. Ez így jó? Vagy ha nem, aki tőlem jobban ért hozzá, az írja már le, hogy hogyan kell étkezni annak, aki izmosodni szeretne, ill. ő hogy csinálja: mennyivel eszik edzés után és mit. Előre is köstönöm a válaszokat.
2009. jún. 28. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

testépítő vagyok.


közvetlen edzés utána fehérje + dextróz turmix, maj pedig 1,5órával utána rizs+csirke.

2009. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én 17 éves lány vagyok és nem akarok olyan nagyon izmos lenni, hanem olyan csinos, szóval izmos, de vékony. Azt a fehérjeport meg dextróz v mit hol tudom beszerezni? Egyáltalán nekem szükséges ilyen edzés mellett?
2009. jún. 28. 21:18
 3/3 anonim válasza:

[link]


Ezt olvasgasd, a többi hülyeség

2009. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!