Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért jönnek...

Lehetséges, hogy azért jönnek rám falásrohamok, mert nem is kellene fogynom, és a szervezetem így védekezik?

Figyelt kérdés
Egy kicsit szeretnék csak leadni, és sosem próbáltam drasztikusan, mégis mindig rámjött 4-5 nap után a falhatnék:( 172 vm, 60 kg vagyok, az adataim: 90:65:90 ... 16 éves vagyok, sportolni sportolok rendszeresen.. Lehet, hogy ideális lenne a súlyom? Tudom, hogy egyáltalán nem vagyok kövér, lehet hogy az izmok zavarnak be, mert a combom kicsit vasta meg a vállam széles(szerencsére a csípőm nem olyan keskeny hozzá), de ha megfogom, egy gramm háj sincs rajtam. Mi a véleményetek?(az eredeti kérdésről:D)

2012. máj. 22. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

57 és 43 kilósan is ugyanúgy rám jöttek a falásrohamok, semmi összefüggés nincs.

Csak nem mondja neked senki, hogy vékony vagy, ezért gondolod ezt, vagy nem tudom.

Amúgy egyél jó minőségű szénhidrátot.

2012. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan reggelit, így nem fognak rád törni a falásrohamok. Iktass be egy rendszert, hogy mennyi időközönként eszel, a vércukrod sem fog ugrálni és nem jönnek rád a rohamok:)
2012. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet érzelmi vagy hangulati alapú ez a dolog.

Vezess egy kis naplót. Szerintem minden falásroham után írd le hogy mit éreztél amikor rád tört, miket ettél aznap, miket ettél a falásroham alatt. Bocsásd meg magadnak ezeket a rohamokat, nem egyedüli eset, másnak is van.

Egy idő után lehet ki fog körvonalazódni a naplódban, hogy mi váltja ki: elégtelen táplálkozás, szomorúság, düh, harag, unalom, boldogság.

Ha érzelmi alapú, akkor kezdj erre a problémára fókuszálni, hogy mivel vezetheted le az érzelmeket.

Ha a rossz táplálkozás az alapja, akkor tudod mi a megoldás. :)

Én meg biztos vagyok benne, hogy izom van rajtad és nem zsír. :)

2012. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a 3 választ!(: Utolsó válaszoló: erre eddig nem is gondoltam, de most, hogy így agyban leforgattam, lehet, hogy tényleg érzelmi alapú, mert tudom mihez kötni, és tényleg olyankor szokott rámjönni:( nagyon sokat segítettél! Köszönöm mégegyszer!(:
2012. máj. 23. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!