Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164cm vagyok, jelenleg 65...

164cm vagyok, jelenleg 65 kilo, most nkb 1 hónapig em nagyon lesz időm sportolni viszont a kilók megállíthatatlanul mennek le. Nem leszek túl "lötyi"?

Figyelt kérdés

Régen szinte minden nap eljértam futni és heti 4x-5x tornáztam, aztán amikor elkezdtem az egyetemet és elköltöztem, abba hagytam meghíztam 76 kilóra. Most kötelező Candida diétán vagyok (nem fogyás miatt) eddig amíg volt időm itthon tornázgattam. Most viszont iszonyat sok vizsgám lesz és nem hogy tornázni nem lesz időm, aludni se nagyon. Viszont minden héten fogyok kb 1 kilót. Ha most júni közepéig nem tudok intenzíven sportolni nem leszek túl plöttyedt? (nem tudom hogy fejezzem ki magam másképp :D)

És amikor van egy kis időm akkor inkább tornázgassak vagy inkább ugorjak el futni?


21L


2012. máj. 22. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressztől fogysz, ami izomvesztéssel is jár, de ha minden nap fél órát szánsz mozgásra, akkor nem árthat meg, mindegy futsz vagy tornázol.
2012. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!