Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel így mennyit fogyhatnék?

Ezzel így mennyit fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Meg próbálok kevesebbet enni, mint eddig!Tudom, hogy ez talán nem a legjobb...de diétázni nem hiszem, hogy tudnék...

Szóval most, hogy itt a nyár szeretnék, ha nem is minden nap, de eljárni kosarazni, néhány órára barátokkal:)

Másrészt meg be van tervezve néhány túra is az erdőbe meg vízparti helyekre, ahol úszhatnék is na meg nagyon sokat mennénk, sétálnánk.

A barátaim vékonyak, én viszont nagyon kövér vagyok! Nem olyan mint az ide írók 90%-a aki "165 cm vagyok és 60 dgadt disznó" Mert az ilyenektől már rosszul tudok lenni...

Nekem kb60 kg maga a súlyfelesleg...

Szóval ezzel elérhetnék valamit?


2012. máj. 23. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen nagy a súlyfelesleged, akkor igen, ér valamit ez a mozgás is. a táplálkozásodnál figyelj oda arra is, h ne csak kisebb adagokat egyél, hanem vacsi ne legyen túl későn és főleg fehérjéből álljon. a szénhidrátot napközben fokozatosan, kis adagokba vidd be, sok zöldséget gyümölcsöt egyél csokik, nasik helyett...
2012. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én 169cm vagyok.104 kilóról kezdtem a fogyást 2,5 hónap elteltével most 91 vagyok sokat segíthetnénk egymásnak ha gondolod írj privátban... ja és nem fogyókúrás szerekkel fogyok...
2012. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:

Gyökeresen meg kell változtatnod a táplálkozásodat is. Az a fő oka annak, hogy olyan vagy, amilyen. A mozgásszegény életmód csak katalizátora ennek.


El kell hagyni a cukrokat, a csokit, a sütit, a fagyit, a gyorskaját és az alkoholt meg főleg. Állati zsírokat is csökkentsd minimálisra, mert a bennük lévő LDL koleszterin a te súlyoddal gyorsan tönkreteszik a keringési rendszeredet.

2012. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!