Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon kövér vagyok?...

Tényleg nagyon kövér vagyok? 14/L? Szerintetek hány kg vagyok?

Figyelt kérdés
Néhányan a suliban azért csúfolnak,mert azt mondják,hogy duci vagyok. Barátom sincs :( :(, aki meg tetszett azt mondta,hogy olyan vagyok mint egy disznó. :/ Természetesen nem ilyen ruhába szoktam menni suliba, ami ezen s képen van rajtam, csak azért ezt húztam fel,hogy láttszon az alakom. Mennyit kéne fogynom? (Bocsi a rossz háttéreltüntetésért.) 14/L [link]
2012. máj. 23. 15:37
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Oké, nyugodj meg, nem vagy kövér, sőt vékony vagy.

Az első kép alapján 19-20 évesnek tippeltelek volna.A második kép már jobban megy a korodhoz.

De még mindig tartom a véleményem, hogy ez a kérdés csak kitaláció!:D Nem tudsz lebeszélni róla.

2012. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem kövér vagy, hanem énképzavaros.
2012. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 RipKoresz válasza:

Nem vagy kövér...

Ez a kérdés fake?:D (nem kell felkapni a vizet ;) )

2012. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A sulis beszólások igazából tényleg csak a kisebbik gondom, a másik az,hogy van egy lány aki erősebb mint én és össze-vissza photoshooppolt képeket rak fel face-ra. 100-an lájkolgatják, és ő kb ilyen ruhában van min én az első képen. Beáll a tükör elé lefényképezi magát, utánna meg egy kis photoshop és fel a facera. Én meg nem vagyok ilyen magamat fényképezgetős, és senki sem lájkolja a képeimet. :/:(:( Ő vékonyabb nálam? [link]
2012. máj. 23. 16:09
 15/22 A kérdező kommentje:
azért gondolom,hogy photoshoop,mert a keze alat mi az az árnyék? meg lent a bokája felett is van valami homály, meg a harisnyáját is kijavította, szóval akkor szerintem magába is "belejavított",de ha nem photoshoop, akkor elfogadom,hogy ő szebb nálam :/ :(
2012. máj. 23. 16:13
 16/22 anonim ***** válasza:
na ezért nincs facebookom
2012. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
alkatilag szerintem egyformák lehettek..
2012. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
naaaaagyon kövér vagy!!! most jobb ? hiszel nekem vagy inkabb a tukornek?!
2012. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Na most ha ez nem photoshoop akkor mi? Az a furcsa "gyűrődés a ruháján meg az az "alig feltűnő" homályosítás.... [link]
2012. máj. 23. 16:25
 20/22 anonim ***** válasza:

Ez a tükörben pucsítva, csücsörítve, V-t mutatva önfényképezés annyira szánalmas, hogy KÖNYÖRGÖM!!!, nehogy már ez alapján akard magadat vagy másokat megítélni!!!


Azért "lájkolják" (Istenem, ölni tudnék, ha ezt meghallom), mert sok tininél ez a barátság jele, vagy legalábbis elvárás, hogy kölcsönösen lájkolgatnak egymásnak mindent, teljesen függetlenül attól, hogy milyen a kép. Feltesz valamit, és már nyomják is a gombot, szerintem ezt te is nagyon jól tudod.


Isten ments, hogy ebből valaki messzemenő következtetéseket vonjon le. És szánalmas, hogy 14 évesen ez legyen a nagy problémád, kérlek szépen, menj biciklizni, sportolni, barátnőkkel moziba, mit tudom én... De ne a lájkokat számolgasd, és aztán meg ezen keseregj!!!

2012. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!