Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék havi 2 kg leadni?...

Hogy tudnék havi 2 kg leadni? 10kg felesleg van rajtam, s azt 5 honap alatt szeretném leadni. Segitség? Valami jo ötlet?

Figyelt kérdés
65 kg vagyok szülés után majd egy évvel.a kicsi mellet sportolni nem tudok,de sokat szaladgálok utánna.
2010. jan. 2. 13:01
 1/5 A kérdező kommentje:
ja szt elfelejtettem,hogy 160cm,vagyok,s a hasam is maradt
2010. jan. 2. 13:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig sport nélkül nem fog menni - a legegyszerübb, ha otthon tornázol.

A Rubint Réka: van 5 perced? videók a you tube-on fenn vannak, és ha csak minden második nap egy videot végigcsinálsz (tehát mindegyik egyszer egy héten kerül sorra), akkor már látványos lesz az eredmény.

A gyerek után szaldgálástól ugyan fáradt leszel, de mozgásnak nem igazán számit.

A kajánál meg egyél sokkal több zöldségfélét meg gyümölcsöt, kevesbb zsiradékot meg szénhidrátot, igyál sok-sok vizet.

2010. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Életmódváltás!!Méghozzá tartós! Semmi nassolás. Vagy ha nem tudod megállni akkor max. müzli. Sok zöldség, gyümölcs, hal. No vörös husok, fehér liszt, cukor, só. És még nagyon hatásos Ha reggelente megiszol egy pohár citromlevet vízzel keverve!
2010. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13:33-as: azért ez nem fog menni, az ember szeret olyat is enni, ami izlik. Tökéletes hülye ötlet, hogy élete végéig csak olyanokat egyen valaki, ami ugyan nem izlik, csak éppen nem hizlal. Igy nem sokan birják, meg szerintem még értelme sincs.

Sokkal jobb, ha ami sok kalóriás, abból ritkábban és akkor is keveset eszik, mert egyébként nem lesz tartós a dolog.

Hasonló voltam, mint a kérdezö és egy év alatt úgy leadtam 15 kilót, hogy közben mindent ettem, amit elötte, csak éppen nem ugyanolyan arányban - a zöldségfélékböl meg gyümölcsökböl annnyit, hogy jól lakjak, a nasikból meg csak keveset, de ha rákivántam, akkor nem kinoztam magam a lemondással. Igy soha nem jött rám a zabálhatnék, és sokkal könnyebben fogytam, mintha sanyargattam volna magam. Az új súlyomat tartom is több éve, tehát nem jött vissza.

A fogyáshoz természetesen azért kell sportolni is, anélkül legfeljebb könnyebb leszel, de az alakod nem lesz szebb, csak megfelelö mozgással tudod az alakodat is formálni.

2010. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
felüléseket szoktam csinálni lefekvés elött.ja zabálni nem szoktam,de van olyan nap mikor csak egyszer eszem mert nem vagyok éhes.de azért köszönöm a válaszokat
2010. jan. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!