Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futópaddal fogyni? Tapasztalat...

Futópaddal fogyni? Tapasztalatok? Mennyi időbe telik 10kg? Napi 1óra ELÉG? (nincs időm levegőn futni 2.5hós lányom miatt)

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Legalább 1pihenőnapot tarts 1héten és 1óra elég, de igazából a diéta nélkül nem garancia hogy fogyni fogsz.

Amíg szoptatsz semmiképp se kezdj semmilyen radikálisabb diétába, egyszerűen csak étkezz egészségesen és annyit amennyi kalóriára mozgás nélkül szükséged van, ne többet.

2012. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elégnek elég, ez ütemtől is függ. Ezt így kiszámolni, hogy 10 kg mennyi időbe telik, ez ember függő. ( Súly, anyagcsere gyorsasága ). A fogyás 60-70% százaléka a megfelelő táplálkozáson múlik, azaz a diétán. Én futópaddal is fogyóztam, de a taposó gépet ( stepper ) ajánlanám. Jobban megizzaszt, gyorsabb volt a fogyás tőle és elvileg nem olyan káros a térdre. De ha futópadotok van és nem most szeretnétek vásárolni, akkor az is tökéletes. A fogyás mértéke igazából a diétától függ. Csináltam "elmebeteg" diétát, heti 4-5 kiló lement, természetesen ez gyorsan vissza is jött ( A leadott 30 kilóból 21 visszajött. [ SAJNOS ] ). Az egészséges fogyás alapelve 1hét/1kiló, így maradandó marad a testsúly.


Egyszóval:D Rizsát félretéve:

Futópaddal fogyni? - Természetesen lehet.

Tapasztalatok? - Szerintem az úszás, és a taposógép után a 3. legjobb a futás ( Fogyó terén ).

Mennyi időbe telik 10kg? - Diéta.. :D

body ( pont ) builder ( pont ) hu

Napi 1óra ELÉG? - Elégnek elég, de ha már jobban fog menni, akkor vagy az időintervallumot növeld, ha pedig nincs szabadidőd, akkor a tempót gyorsítsd.


Bocsi a hosszú válaszért :)

2012. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Amúgy nem szoptatok-nincs tej ami volt is egy hónapig fejtem,mert nem kapott rá a cicire

2012. máj. 24. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!