Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani gyors és...

Tudnátok ajánlani gyors és eredményes fogyókúrákat?

Figyelt kérdés
Szeretnék megszabadulni egy kis súlyfeleslegtől, viszont nem tudok fogyózni. Túl sok finomság van itthon és nem tudom megállni hogy ne egyek ezekből. Sajnos kondizni nincs időm, így a Ti segítségeteket kérem. :)
2012. máj. 24. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

összefoglalom

gyorsan,azonnal,most

nem tudom megállni,

nincs időm,mindezeket egy kérdésben.

esélyed sincs.

2012. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld megállni, hogy nem eszel, sok édességet. Leírom neked hogy én hogy fogytam. Nos, először is a kólát nagyon szerettem, a csokit, az édességet, a sütit stb. Minden féle fogyasztó cuccot kipróbáltam, majd elkezdtem inni a citromos vizet, egész nap ezt iszom, esetleg napi 1 pohár kóla az amit olykor megengedek magamnak, csokit mindennap eszem, de max. 1 kockát vagy 1 kis csokit (orvosi utasításra nem hagyhatom el a csokit a minden napjaimból)sütit heti 1-szer eszem általában vasárnap. Illetve a felére csökkentettem az étkezési adagjaimat, mindent eszek de az addigi adagjaimnak csak a felét eszem, és sok gyümölcsöt. Reggelente pedig (mindegy milyen) testápolóhoz keverek őrölt kávé és ezzel a masszával masszírozom körbe a combomat és a hasamat, csípőmet, egy 4 hónapja csinálom de már 10 kiló ment le rólam. :) Remélem segítettem! Sok sikert neked is!!!
2012. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!