Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ötletek hogyan maradjak erős...

Klera kérdése:

Ötletek hogyan maradjak erős és maradjon meg az inspiráció a diétához?

Figyelt kérdés
Mindig erős az elhatározás, de csak pár napig bírom. A kevés ételtől éhezem, rosszul vagyok, és olyankor általában muszáj valami kalóriadús ételhez nyúlnom a vércukrom alacsonysága miatt. A gyengeség miatt az edzést sem tudom sokáig és hatékonyan csinálni. Mindemellé a félelem: anorexiával küszködtem 2 éve, nehezen jöttem ki belőle, de a kilók visszakúsztak.. félek h újra belecsúszom a betegségbe. 5letek?

2012. máj. 25. 22:57
 1/7 anonim válasza:
32%

Én már lassan egy hónapja csinálom a szénhidrátmentes diétát. Az a jó benne, h nem éhezel, mert húst és zöldséget bármikor ehetsz. Ne éheztesd, ne kínozd magad. Inkább egyél naponta 5-6x, natúr joghurtot, salátát, gyümölcsöt, mielőtt rádtörne a csillapíthatatlan farkaséhség.


Inspiráció: keress rá a "thinspiration"-re, jópár blogot és tumblr-t kidob, ahol fogyókúrázók posztolnak inspiráló képeket.

2012. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne diétázz!

Egyrészt nem lehet sokáig bírni, másrészt úgyis visszahízol, mint eddig is.


Inkább az egészséges étrend + sport kombót válaszd!

Nem lesz annyira gyorsan látványos, de hosszabb távon tartós, és nem leszel tőle beteg, és egyenletes lesz a súlyod.


Tehát életmódváltás a mindenféle kúrák helyett.

2012. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Semmi értelme a diétának.

Az már rossz, ha éhes maradsz és még nem is finom.

Egyszerűen egyél egészségesen. Az jó és finom. Tényleg!

2012. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég rosszul csinálod, egy normális diétának pont az a lényege, hogy soha ne éhezz és megadd a szervezetednek azt ami kell neki.
2012. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
thinspiration-t nem ajánlom ha anorex voltál és nem akarsz újból az lenni. tapasztalat.
2012. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! A thinspiration pedig nagyszerű!
2012. máj. 26. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, engem ez motivált:

jött egy fiú, akinek a vékony lányok tetszettek. Én meg duci voltam... -18 kg (vagy 19) persze most jöhetnek az oltások, hogy egy fiú miatt csináltam? Dehogy. Mindig is fogyni akartam, de sose tudtam. Ez a fiú motivált.


A másik dolog, ami segít a súlytartó diétában (nálad ez fogyás lesz, ha elkezded):

- el kell hagyni a cukrot. Az egészséges ételeket kell előnyben részesíteni (volt hogy egy évig alig ettem cukrot) mert annyit olvastam, mit tesz a szervezetemben a konyhasó, tartósítószer cukor hogy megijedtem. Motiválhat téged, ha sok cikket, újságot, könyvet olvasol a cukor, zsír káros hatásairól. Segíthet, ha azt olvasod mennyivel jobb egy alma (vitaminok, rostok, egészség, napfény energiája) mint egy csoki.

2012. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!