Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt a napomat eléggé elrontott...

Ezt a napomat eléggé elrontottam. Így kiegyensúlkyozhatom?

Figyelt kérdés

Reggeli:

Zsemle + tea vaj (utána néztem hogy egy adag teavajban őrülten sok kcal van és szír!!! 137 kcal ha jól emlékszem. 40 grammra volt ez leosztva.)


Tízórai: 1 alma


Ebéd: lasagne (1 nagyobb adag) Neten sok adat van, elvileg olyan 600 kcal körül mozog egy adag.


És innentől szeretném visszafogni magam mert nem jellemző rám ez a fajta egészségtelen evés. Most megyek 3kor futni 1 órát, ahogy szoktam. utána pedig soványtúrót tervezek enni, pulykamell sonkával, kefírrel és max 1-2 szelet TK kenyérrel.


így kiegyensúlyozhatom amit ma elrontottam?



2012. máj. 26. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj h alapvetően sz*r az egész terved, nincs mit rajta kiegyensúlyozni, a kalóriaszámlálás meg hülyeség..értsétek már meg... a kaját mérni kell, és pont, vagy ha számolgatni akarod, akkor csak minőségi tiszta kajából számold. Hány kg vagy hogy futni járogatsz, mert ha erős túlsúlyod van, most mondom hogy még az edzés rész sincs rendben.
2012. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon is tisztában vagyok az edzés résszel és el tudom dönteni hogy mehetek-e futni vagy sem. 55 kg hogy válaszoljak a kérdésedre.

És ez nem a diétás tervem amit fentebb olvasol hanem egy olyan nap amikor nem tudtam betartani a napi diétámat és nem akarom elcseszni az egész napomat. Mert sajnos ha egy családi ebédnél amire meghívtak, lasagne volt és semmi más akkor nem mondhatom azt hogy "bocs én ebből nem eszek mert hizlal"

2012. máj. 26. 14:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez mellett nem vagyok hízékony típus(tehát ha becsúszik néha nekem egy két lasagne vagy meki akkor az nem látszik meg rajtam) mindössze 1-2 kg zsírfelesleg van már csak rajtam. testzsírszázalékot csökkentek már jóideje.
2012. máj. 26. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:

zsemle: 150 kcal

vaj: tuti 40 grammot használtál az sztem sok. kb. 60-100 kcalt ha felkentél rá.

alma: 40 kcal

lasagne: szerintem 500-600 körül.

A kenyeret kihagynám futás után, de már valszeg megetted.:D amúgy a többi teljesen okés így, a lasagne-t meg ledolgozod a futással.


Szerintem kiegyensúlyoztad a futással.:) Mit ettél végül, ettél kenyeret?

2012. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szia! Köszönöm a választ :D

Végül futottam és nem ettem kenyeret. Örültem is, aztán apósom este 8kor felhívott minket a pincébe zuza pörköltet enni(erre meg ugyebár nem illik nemet mondani). Olyan csípősre sikeredett hogy megettem mellé vagy 4 szelet kenyeret. Szóval ez a napom elment a levesbe.... :D De mától ismét odafigyelek és hamar visszazökkentem :)

2012. máj. 27. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!