Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mára megint elrontottam?

Mára megint elrontottam?

Figyelt kérdés

Ma nagyon jól sikerült minden,de jött az este és a mamám főzött tejbegrízt,nem akartam megsérteni ezért ettem 1 kis tányérral.:/ Úgy érzem,hogy az egész napom ezért mind hiába való volt..

Szerintetek ettől ma már nem is fogyni,hanem hízni fogok?166 cm vagyok és 78kg.


Reggeli: 1 abonett + 15dkg csirkemell sonka + 5dkg újhagyma + 2dl tej

Ebéd: 5dkg főtt krumpli + 10dkg csülökpörkölt.

Uzsonna: 1 joghurt.

Vacsora: tejbegríz: ( ( 20g búzadara,10g cukor,2,5 dl tej.).

Emellé ma fél órát tornáztam.


2012. máj. 20. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem rontottad el de még 1óra futás vagy biciklizés beleférne. A kettő közül mindegy csak kardió mozgás legyen.
2012. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a csülökpörkölttel volt baj, mint azzal a kis tányér tejbegrízzel.
2012. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nincs biciklim,futni pedig nem tudok a bokám miatt.

Tudom,hogy a pörkölt nem épp az ideális,de nincs pénzünk külön főzni nekem.Így is anya megvette a 400ft-al drágább húst,hogy ne legyen zsíros.

2012. máj. 20. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h te hol laksz, de nálunk még nincs este, és vacsora ido sem..amugy meg csulokporkolt krumplival? hat tudod te h mitol lehet hízni am

Mindenesetre az a tejbegríz az ures kaloria, nincs benne semmi értékes, ami a szervezetednek jol jon a fogyáshoz..és 20g buzadarához 10g cukor, mintha egy nem fogyózónak is sok lenne, na de mindenki másképp szereti..az a bajod, hogy egyszeruen nemtudod megallni, h ne egyél szénhidrátdús es zsíros ételeket..a fogyás az agyban dol el, és nem az a lényeg, h keveset kell enni, hanem egészségesen kell enni!!! Fehérjét fogyassz és sok zoldséget, és vizet, ne tejet, abban csak zsír van

2012. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1x szerintem azért belefér ebédnek,főleg,hogy a héjaban főtt krumpli az orvosok szerint elég diétás..Látom azért a kioktatás neked is megy.És egyébként nem Magyarországon lakok,itt jócskán este van már.
2012. máj. 20. 17:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Fejben meg szerintem eléggé eldőlt,mert 95kgról kezdtem
2012. máj. 20. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:

a krumpli nem diétás. héjában főve sem.Tiszta keményítő, tiszta szénhidrát.

10g cukor a tejbgrízbe? attól összeragad a szád.

egyél több pröteint (tojás, joghurt, hús, hal) és feleljtsd el a krumplit és a cukrot

2012. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem én találtam ki,nekem is úgy mondták.

Igyekszem többet enni ezekből a dolgokból.

Igazábol csak kb.ra írtam le ,hogy mennyi volt.Mert 0,5l tejből,2ek. cukorból és 4ek. buzadarábol lett készitve,és lett egy nagytányérnyi és egy kistányérnyi adag..Szóval a felével számoltam kb.Lehet kevesebb volt.

2012. máj. 20. 17:46
 9/12 anonim ***** válasza:
nem kioktatni akartalak, de ha te úgy fogtad fel, akkor sajnálom, a kérdésedet valoszinuleg azért tedted fel, hogy helyeseljunk neked, hogy IGEN mindšn rendben, jol taplalkozol, így csak fogyni fogsz..hát de sajnos ez nem így van..és szerintem te gyakran írsz ide, és mintha ezen a héten már máskor is olvastam volna toled itt, hogy egésznap jol ment, estére meg elrontottad..ezért írom neked, h nincs akaraterod, se kitartásod, nemtudod megallni, h ne egyél hizlalo ételeket..értsd meg, akkor fogsz fogyni, ha fehérjét eszel és sok sok nyovényi rostot..ha ezek nincsenek, akkor vagy nem fogysz, vagy izombol fogysz, és ha abbahagyod a "fogyokuradat", akkor visszajonnek a kilok...ez normális testi folyamat.
2012. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Oké.Próbálok sok fehérjét enni,múltkor 90grammot sikerült egy nap alatt.A túrót meg nagy szerencsémre imádom.:-))

Egyébként nem szoktam ilyen kérdéseket kiírni,Fogyókúra rovatban ez az első ilyen kérdésem.

2012. máj. 20. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!