Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy 50-60 kg...

Létezhet olyan, hogy 50-60 kg fogyás után le lógjon a bőr és ne keljen plasztikai sebész?

Figyelt kérdés

Sajnos hagytam elfajulni a dolgokat és sikerült felszednem nagyon sok kilót,idáig 40kg-tól tudtam megszabadulni, egészségesebb étkezéssel, és mindennapi tornával.

A bőr és a fogyás eredményére sem használok semmilyen tablettát, vagy hasonlót, asz egyetlen, hogy minden mozgás előtt bekenem magam paprikakrémmel.

Létezhet, hogy a napi mozgás segíthet ebben, vagy már késő?

Gondolok elsősorban a hasra, combra, és a karon lévő lógó integető hájra.

Előre is köszönöm a választ

22/L


2012. máj. 29. 11:40
 1/6 A kérdező kommentje:
*ne lógjon a bőr
2012. máj. 29. 11:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen jó módszer erre, ha lassan fogysz és van elég ideje a bőrnek alkalmazkodni a változásokhoz. Persze a feszesítő krémek segíthetnek, de a hirtelen fogyásnál semmiképp nem tudod elkerülni, hogy lógjon a bőröd.
2012. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, régebben volt is pár sikertelen próbálkozásom, mikor visszajött a duplája is, most ez a 40 kiló mínusz közel 1 év alatt ment le, eleinte persze több, de mára már heti 1 kilónál több nem megy le.
2012. máj. 29. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:

ha 40 kiló után nem lóg az már jó

de ha mondjuk kicsit löttyedt akkor lehet olyat is hogy tartod egy darabig a súlyodat hogy ne fogy tovább amíg a bőröd helyre áll aztán folytatod

2012. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogyan sikerült lefogynod? Nekem 20 kilót kéne...Privátban is válaszolhatsz, ha úgy gondolod! Előre is köszönöm!
2012. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
leginkább a tornára lennék kíváncsi...
2012. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!