Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szoltok a mai napomhoz?

Mit szoltok a mai napomhoz?

Figyelt kérdés

R.: cukormentes müzli, 1,5 %-os tejjel


T.: feherjeszelet (20 g feherje, 14 g CH, ebböl 1,5 g cukor)


E.: 1 TK zsemle, egy 8 dkg-os tonhal konzerv 1 kiskanal zsirszegeny sajtkremmel kikeverve, 3 szelet zsirszegeny camambert, zöldsegek (retek, paradicsom, gomba)


U.: 1 natur joghurt (2 dkg TK zabpehely benne, 1 kiskanal lenmag), 1 zöldalma, 1 adag feherje


V. (lesz): egy adag lassu felszivodasu feherje


Reggel 55-60 perc futas volt.



2012. máj. 29. 17:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Jajj, a reggeli kb 3 dkg müzli lehetett, kb 50 ml tejjel. Nem nagyon szoktam mar meregetni, 5 honapja csinalom mar, csak kivancsi vagyok a velemenyetekre.
2012. máj. 29. 17:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jo!
2012. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fú, nagyon jó az étrended! Nagyon tetszik. Lehet átveszem.:) A fehérje az fehérjeport takar, vagy pl. túrót tojást stbt?


Egészséges, jól vannak elosztva a kcalok, van gyümi, zöldség fehérje.

2012. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Le tudnád írni nekem légy szíves,

- mikor eszed ezeket? (reggeli: 7kor, tízórai: 10kor, stb.)

- reggel mikor futsz? (reggeli után 1 órával, vagy reggeli után 2 órával, stb?)


Nagyon ügyes vagy még egyszer! (előző voltam)

2012. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat. Igazabol kicsit elbizonytalanodtam, 5 honap alatt 20 kg körül fogytam, ami jo, de az utobii idöben egyaltalan nem ment. Aztan arra fondoltam, hogy mivel az eddigi etrendemet a 100 kg-hoz raktam össze, talan most megprobalom atvarialni a 80 kg-hoz.


En reggel ehgyomorra futok, ugy olvastam, ha valaki reggel megy, akkor igy a legjobb. 5-kor kelek hozza, 5.20 fele mar kint vagyok, futok, nyujtok, zuhanyozok, igy kb 7-kor reggelizem. Azt a feherjet, amit most uzsinnal ittam meg, azt rögtön futas utan szoktam, tehat fel 7 fele es utana ugyanugy 7-kor reggeli, de ma össze-vissza napom volt, nem volt ra lehetösegem. Innentöl mindig 3 orankent eszem kb, de minden nap megcsuszik, hiszen dolgozom, nem tudok mindig, mindent eldobni, hogy egyek :) Igy 8-9 fele jön ki az utolso etkezesem, ami nalam jo, emrt 10-kor fekszem.


Igy nez ki egy napom kb pontosan:


5.20-fel 7-ig futas, utana feherje

7-kor reggeli (müzli, kollath kasa, 5 dkg tk kenyer sajttal, ilyesmik)

10-kor tizorai (feherje szelet, turo gyümölcsökkel (alapbol gyümölcsöt is csak delelött eszem), 4 dkg puffasztott rizs turoval es zöldsegekkel pl)

1 körül ebed (csirke-, pulykamell, tonhal, lazac, hering 10 dkg körül, hozza 5 dkg szenhidratos köret (fött krumpli, barna rizs, tk teszta, vagy kenyer, zsemle, pufirizs, abonett fele), rengeteg zöldseggel, salataval.

5 körül uzsonna: natur joghurt, turo, 2 dkg zabpehely, ha keves volt a feherje, akkor keverek bele, 1 kiskanal lenmag, ehhez szoktam keverni cukormentes lekvart, cukormentes kakaoport, vagy fahejat

Vacsi 8-9 fele lassu felszivodasu feherje.


Igen, feherjeport eszem/iszom, nekem nagyon sokat segit, teljesen kiiktatta nalam az edesseg utani vagyat, hiszen sok fajta izben lehet kapni es mind edes, olyankor olyan, mintha valami edesseget tolnek eppen :)


Köszönöm a valaszokat :)

2012. máj. 29. 18:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Ebedre, ha nincs hus itthon, vagy hal valamiert, akkor 2 egesz tojast eszem, plusz meg egynek a feherjet.
2012. máj. 29. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:
egy kicsit uncsi és elég és én ezt inkább méregnek nevezném mint kajának (fehérjeszelet-mi a tosz az?) egyél normális "emberi" kaját
2012. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tökeletesen meg vagyok elegedve a feherje minden formajaval, amit hasznalok, nem gondolom, hogy a tejsavobol kivont feherje mereg lenne, nem koncentralt formaban nyilvan te is magadhoz veszed.
2012. máj. 29. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:

2. Vagyok. Koszi a választ! Gratulalok a fogyasodhoz, igy tovabb. Aki azt mondta, hogy uncsi es mereg, az egy idiota ne hallgass ra.

Szep eredmeny -20 kg. Tapasztalat: a test megszokja a fogyit egy ido utan, ilyenkor kell a kcalt csokkenteni es/vagy novelni az edzes intenzitasat.

2012. máj. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!