Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bajj az hogyha csak ebédet...

Bajj az hogyha csak ebédet eszek egész nap és mást nem?

Figyelt kérdés
Sokat iszom de csak egyszer étkezem naponta és akkor is csak kis mennyiségben. Többször kéne ennem keveset?..Kibírom evés nélkül.Ugyhogy nem fogok visszahízni:D
2009. jún. 30. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Én is kibírom evés nélkül simán,ki is írtam az előbb egy kérdést,amiben leírtam 4 napomat,hogy tervezem,de az egyik válaszoló belinkelt egy másik kérdést,amitől nagyon megijedtem... de enni meg egyszerűen nem tudok többet...


Amúgy sok helyen azt olvastam,hogy napi 5x, 3x étkezés kell... na ez nekem nem menne :S

2009. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen baj. Ugyanis ha ezt szokja meg a szervezeted előbb-utóbb jobban fog raktározni mert tudja hogy csak egyszer kap kaját. Nem véletlen mondják hogy többször egyél keveset. Akkor legalább reggelizz még, ha a vacsorát kihagyod talán az nem akkora gáz.
2009. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ha sportolnál valamit, tudnál enni rendesen. Így a büdös életbe semmi eredményt nem fogsz elérni. Sőt, lehetetlenné teszed a fogyást.

Napi 5 étkezés a minimum. Vacsorát tilos kihagyni !

Csak az összetétel változik, délelőtt inkább fehérje + szénhidrát, délután fehérje + zsír (természetesen csak egészséges zsírokra gondolok)

2009. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden nap tornászok 40 percet rubint réka 2-re meg futok 15 percet is
2009. júl. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!