Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány naponta mértitek magatokat?

Hány naponta mértitek magatokat?

Figyelt kérdés

Én eleinte csak hetente, vayg pár naponta, de mostanában már naponta kétszer is ráállok, örülök, ha reggel akár 200 grammal is kevesebb vaygok, mint azelőtt nap, és kivagyok, mikor este 1 kilóval többet mutat, pedig tudom, hogy nem az a mérvadó.

Nálatok hogy működik a méricskélés?


2012. máj. 31. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:

én két naponta mérem magam és nálam meg egyik nap amikor mértem magam 84,5 amikor meg két nap múlva akkor 87 ,de volt amikor 84 is volt,este nem is merem lemérni magamat,szerintem kikerekednének a szemeim ha látnám mennyi víz meg étel van bennem estére :)

Ugyhogy rászoktam arra hogy hetente mérjem magam így mutatja a fél kilókat :D.

2012. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én hetente 1x, azonos napon, reggel wc-zés után. :)
2012. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fogyókúra alatt összesen 2x álltam mérlegre.Aztán mikor már úgy éreztem itt megáll a súlyom elkezdtem naponta méreckedni na attól,olyan depressziós lettem,hogy repült a mérleg az 5.emeletről stb.:) Majd nem méreckedtem csak néha egy hónapban egyszer súlytartásnál,aztán rákaptam a napi mérérse,amitől újabb hiszti,hogy "hizom"...úgyhogy most áprilisban álltam utoljára mérlegre és hála ég nincs is itthon mérleg,azt meg megállom,hogy kölcsön kérjem.:))
2012. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta, minden reggel ugyanakkor. De ezt nem ajánlom olyanoknak akik depresszióra kicsit is hajlamosak, vagy hisztériások.

Érdekes megfigyeléseket lehet tenni egyébként, mennyire nem az előző nap étkezésétől, mozgásától függ a súlyváltozás.

2012. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most már én is naponta ráállok (rossz szokás, pedig a fogyókúra alatt csak heti 1-2 alkalommal mértem magam...), viszont nem nagyon szoktam kiakadni a kis ingadozásokon szerencsére.

Este 0,5-1 kilóval több vagyok, mikor készül megjönni, akkor is, utána meg a szokásosnál is lejjebb megy egy időre...

Szóval ezeket már megszoktam, inkább csak azt kontrollálom, hogy tartósan ne hízzak.


A tegnap esti somlói után mondjuk mindenféle kényszerképzetem volt a szokásos esti +1 kilóval kapcsolatban is... :$

2012. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:

Testsúlyt max. hetente szabad mérni. Azon belül a változás nem releváns, mivel napról napra ingadozik a súlyunk attól függően, hogy mit ettünk, mennyi víz kötődik meg, mennyi a béltartalom, stb.


Aki elkezd diétázni és másnap megméri a súlyát, és máris 2 kilóval kevesebb, az ne kezdjen el örülni, hogy jövő hétre már fitness bomba lesz :DDD

2012. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja helyesen értelmezni a mérés eredményét az sose mérje magát, még hetente se. Kb 1 kg/hét a normális fogyás, a naponkénti ingadozás akár 2-3 kiló is lehet. Szóval még három heti fogyás eredménye is eltűnik a mérési eredmények ingadozásában.
2012. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok, de naponta xd
2012. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!