Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adja le a felesleges...

Hogyan adja le a felesleges kilókat az egész családom? Egészséges étrend?

Figyelt kérdés

szüleim is híztak, én is.

A legnagyobb baj szerintem, hogy nagyon sok péksüteményt eszünk. A másik probléma, hogy a szüleim és én a nagyszüleimnél ebédelünk. Ez azt jelenti, hogy minden nap mást eszünk pl spagetti, aranygaluska, túrógombóc, palacsinta, töltött káposzta, borsóleves...szóval ilyen átlagos hétköznapi ebédek, vagy hasonlíthatom a menzához is.


Változtatni kellene az étrendünkön, hogy leadjuk a felesleges kilókat, de nem tudom mit kellene akkor ennünk:/

ami biztos: az ebéd adott. azon nem nagyon tudunk változtatni,mert a mamámék biztos nem fognak diétás kaját főzni, enni.


ha az ebéd ilyen, amellett mit együnk, hogy fogyjunk és egészségesebb legyen az étrendünk?


2012. jan. 31. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A problémát már leírtad, csak változtatni kell rajta.

Először is, péksütemények kuka, helyette tojás, túró, pufirizs, esetleg tk kenyér/zsemle. Sok zöldség és gyümölcs, saláták.


Az ebéd adott dolgot nem igazán értem, most akkor a mamáék kedvéért legyünk elhízottak, később cukorbetegek, szívbetegek? Legalább kérd meg, hogy süssön grillcsirkét, rizst, pároljon zöldséget. A kaja megváltoztatása az egyik kulcs, anélkül sok esélyetek nincs.


Nem ártana némi mozgást beiktatni, kezdetben legalább menjetek el sétálni.

2012. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sétálni? nem futni kellene? sétálással mit érünk? :/


de azért ha napi szinten akarunk csirkét enni ez nem két forint...

nagyszüleim pedig változatosan szeretnének főzni :/

2012. jan. 31. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy mozogjatok.

Nem hiszem, hogy edzetlenül lenne értelme egyből futnotok.


A többi nekem csak kifogásnak tűnik. Ha van pénz péksüteményre, akkor csirkére is van. Hozzáállás és akarat kérdése.

2012. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le hogy reggel ettem 2 abonettes szendvicset, délután 3 körül mikor hazaértem akkor ebédeltem normális kaját, amit anyukám főzött. Átlagos adagot és ennyi, aznap már nem ettem mást, és nem is voltam éhes.
2012. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!