Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek tanulas kozbe, ami...

Mit egyek tanulas kozbe, ami nem hizlal annyira es nem is vagyok ehes? Ma ettem 3 szelet feherkenyeret. Nagyon rosszat tettem?

Figyelt kérdés
Erettsegi lesz nemsokara es egyszeruen nem tudtam felfogni az anyagot amit olvastam, annyira ehes voltam.
2012. jún. 1. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Vágj össze édesebb gyümiket, vagy ízesíts kis mézzel.


Én ilyenkor csokit nyomatok :D

2012. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyél sárgarépát, káposztát.
2012. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én rágózok olyankor :D
2012. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyers karalábot szeletelj fel mint a szalmakrumplit, abból nassizz, egészséges és nem hízlal.
2012. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Arra gondoltam, hogy mivel a spenotba csak 22 kcal van, hogy foznek egyet vizzel es fokhagymaval, maximum ennek hozza egy fott tojast. (vagy tojas nelkul?)

Hulyeseg szerintetek?

2012. jún. 1. 21:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja es a spenotot ranta, habaras nelkul kicsi soval.
2012. jún. 1. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Lehet h nem fog tetszeni a javaslatom de szerintem az érettségi ideje alatt nyugodtan egyél csokit mert nagyon fontos ez neked és nem hiszem h örülni annak h azért rontottad el mert épp fogyóztál.


Egyébként almaszirmot, répát,almát, banánt. Brokkolit (negatív kcal-os) és spenótot akár párolva sajttal vagy nélküle.

2012. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
leginkább fehérjét! zsírszegény túróba keverhetsz diéta 100kcal/100g-os dzsemből egy kanállal, a túrónak 98kcal a 100g-os energiatartalma, ÉS ebből 15g fehérje,mindössze 1-2g ch van benne! :) nagyon finom,imádom. vagy a túróból csinálhatsz körözöttet: belevágsz paradicsomot,paprikát,amihez kedved van,egy pici pirospaprikát szórsz rá;) vagy nekem a másik kedvencem: csemege uborka!! 17kcal/100g!!:D a szénhidráttartalom kicsit magas, 7g 100g-ban, de én mondjuk "stresszes időkben" mindig ezzel tömöm a fejem:D megeszel egy 350g-os üveggel,és még mindig 60kcal alatt vagy:) más alternatívák: répa (25/100) salátalevél, hegyes paprika :D mondjuk én még néha kínomba mustárt,ketchupot is eszek, létezik 50kcal/100g-os belőlük ;) na meg az abonett. 1 szelet 15kcal,nálam tökéletesen helyettesíti a kenyeret. vagy ehetsz még natúr joghurtot, a kalóriaszegény változatok között találsz 42kcal / 100g-osat. mondjuk joghurtból nem kéne napi 2-3pohárnál többet megenni,mert a zsírtartalma 4.3g. :( egyébként ezt ízesítheted,ahogyan szeretnéd.. nekem a kedvencem a fahéj és egy szem stevia :D hmm.. ha nagyon édességre vágysz, jó alternatíva lehet még a puding - diétásan elkészítve! (értsd ez alatt: cukor-> édesítő, zsírszegény tej, ez is felezve, másik fele víz. ízben ugyanaz, mint a normál puding, de jó pár kalóriát megtakarítasz. ha cukorral és tejjel készíted,még akkor is csak 105 kcal 100g. :) mondjuk ennek is relative magas a szénhidráttartalma!! na, azt hiszem itt befejezem, ha kellenek még diétás ötletek, nyugodtan privizz :D sok sikert a vizsgákhoz :) 14L
2012. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy miért vagy ennyire éhes. Nem írtad, hogy milyen az étkezésed, de ne 1000-1200 kcal körül táncolj, és szénhidrátot is egyél rendesen, tanuláshoz az kell. (Nem feltétlenül csoki vagy szőlőcukor kilószám, hanem a szokásos teljes kiőrlésű dolgokra gondoltam.)

És most tényleg ne az legyen az elsődleges, hogy fogyj.

2012. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként van abban valami, hogy ezekben a hetekben azért nem árt, ha az agy egészséges működését biztosítjuk a megfelelő vitaminok egyebek bevitelével. Valahol azt hallottam pl. hogy ilyenkor a magnézium-, a fehérjék, hasonlók bevitelére külön oda kell figyelni.
2012. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!