Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj, hogy megettem most...

Nagy baj, hogy megettem most kb.30 szem cseresznyét?

Figyelt kérdés

Kimentem a fához most cseresznyét szedni,holnap vigyek a munkába, aztán közben szemezgettem én is.

Kb. 30-at ettem meg.

Nagyon keresztülhúzza a fogyimat?



2012. jún. 1. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Én épp most ettem meg egy tányér töltött káposztát kenyérrel.

Amúgy szép kamu.

2012. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Méghogy kamu...pffff.

Örülj neki, hogy neked nem kell szombaton mennned dolgozni.

2012. jún. 1. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A cseresznye gyümölcs és semmi bajod nem fog belőle származni.
2012. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem, dehogy is. :)

Éb mindig is úgy gondoltam, hogy zöldségekből és gyümölcsökből bátran lehet fogyasztani, hiszen kevés kalóriát tartalmaznak, és egészségesek. Persze azért normális kereteken belül, nem kell fefalni egy egész kosárral. Ne aggódj, ezzel semmit nem rontottál el, nyugodtan egyél cseresznyét, tele van vitaminokkal, és jól eltelít, miközben kevés kalóriát tartalmaz.

2012. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
MEG FOGSZ HALNI
2012. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ennyire görcsölsz a fogyókúrádon:( Ha 30 cseresznyétől beparázol, úgysem fogsz tudni összeállítani magadnak egy - tartható - normális étrendet.
2012. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem baj az, ha cseresznyét eszel. Sőt nyugodtan egyél gyümölcsöket és zöldségeket. Hallottám már olyanról, hogy valaki a gyümölcstől hízott el? :)
2012. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem baj az, ha cseresznyét eszel. Sőt nyugodtan egyél gyümölcsöket és zöldségeket. Hallottám már olyanról, hogy valaki a gyümölcstől hízott el? :)" Hallottál már róla, hogy a gyümölcsökben sok a cukor ?


Amúgy nem nagy baj, de próbáld tartani a diétát, már ha nem valami nők lapjás marhaságot csinálsz.

2012. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Gyümölcsben sok a cukor, de azért 30 szem cseresznye tényleg nem vágja haza a fogyókúrát. De most komolyan mégse annyi cukor van benne, mint egy zacskós cukorban.
2012. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy százasok vagytok ilyen hülye kérdésekkel!

Egyél belőle! Van benne Fe, Ca, Mg, c vitamin...stb!

Inkább 3 tábla csokit ne egyél...vagy egy tál pizzát.

2012. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!