Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg kevés 54 kg 169...

Tényleg kevés 54 kg 169 cm-hez? Mindenki ezzel piszkál.

Figyelt kérdés

Újabban egyre többet vagyok itthon (koleszos vagyok amúgy) és tavaly nyár óta fogytam 5-6 kg-ot a koliban. Az összes itteni barátom és a szüleim is azt mondják,hogy ez már beteges,és hogy úr isten,mit műveltem magammal. Tényleg ilyen súlyos a helyzet?

mell:85

derék:67

csípő:88

comb:51

16/L


2012. jún. 2. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Haat tulajdonkeppen nem.

[link]

De sokan ugy tartjak, hogy ha elkapsz egy hanyos-hasmeneses betegseget, ikabb fogyj mint elfogyj.

Aggodnak.

2012. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Itt ki tudod számolni:

[link]

2012. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs elsö vagyok.

Ezen szamold, a masik nem jo.

[link]

2012. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevés, de hasonló adatokkal engem is szoktak piszkálni, hogy túlfogytam. (165/47)

Amúgy én jól érzem így magam, nem vagyok beteg, és nem vagyok hajlandó hízni, csak mert ők ezt akarják. Persze fogyni sem akarok már.

2012. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen számolni semmit. Tökéletesen jó alakod lehet.

Nézd, én 167/54 kiló vagyok, és 88-65-90, és 53 vagyok, és egyáltalán nem vagyok vékony. Sőt, kifejezetten van rajtam háj. Úgyhogy ezt csak irigységből mondják.

30N

2012. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ennyire akarok lefogyni:) Te látod hogy oszlik el rajtad, milyen a csontozatod stb. így adatok alapján nem kevés. Én hasonló magassággal voltam "fénykoromban" ennyi:) Lehet hirtelen fogytál és ez a gond?

22l

2012. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tunik kevesnek, inkabb jo igy.
2012. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!