Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fajta mozgást ajánlanát...

Milyen fajta mozgást ajánlanátok arra az esetre, ha kb.5 kilót szeretnék fogyni, de főként formásodni?

Figyelt kérdés

Elsősorban videókra gondoltam, hogy linkelhetnétek be, mivel nem szeretek egyedül tornázni, élőben pedig nem tart velem senki. :(

Emellett persze normálisan, egészségesen étkeznék, kerülném a cukros, színezékes löttyöket, és minden nap szánnék 1 órát a tornára.


Köszönöm! :)

14/L


2012. ápr. 22. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A legjobb alakformáló mozgás a futás. Fogyni és formásodni is lehet tőle, ezért elsősorban ezt ajánlanám.


Ha pedig tornázni szeretnél videóra, Rubint Réka van öt perced? 3 részes videóját ajánlom, ez fent van a youtube-on, érdemes rákeresni.

Amit, amit ajánlok, Péntek Enikő videó, ezek is nagyon jók és kedvedre tudsz válogatni közülök: www.tornavideo.hu


De mint írtam, a legjobb a futás lenne!

2012. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Formásodni: nem érdekel, ha vastag a combom, ha emellett nem löttyedt, és az sem érdekel, ha a mérleg a 170 cm-hez 68-70-et mutat, ha tudom, hogy nem a hurkácskák teszik ki ezt a súlyt.

Tehát a célom nem az, hogy 55 legyek, esetleg 60, mert tudom, hogy az már igazából nem én lennék, hanem alakot akarok...


Második, köszönöm! :)

Azt a Rubint Réka sorozatot ismerem, nagyon jó, Péntek Enikős videókra is szoktam tornázni, akkor ezentúl ezek fognak menni. Köszönöm!! :)


És egy-két jó tipp/tanács?

Hallottam, hogy nagyon sok vizet kell inni (egyébként miért?), és hogy torna után egy pohár tej jót tesz, mert a fehérje építi az izmokat.

2012. ápr. 22. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nos, ez esetben nézz szét ezen a csatornán:

http://www.youtube.com/user/blogilates

nagyon sok jó alakformáló edzésvideója van a csajnak :)

edzés után ne tejet igyál!! alig van benne fehérje a tévhittel ellentétben. Inkább kefír, túró :)

2012. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :)
2012. ápr. 22. 20:28
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Néztem annak a lánynak a hírcsatornáján a videókat, amit linkeltél, annyira jó! Érzem, hogy dolgozik az izmom, nem csak húzódik! :)

2012. ápr. 22. 20:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szivesen, tényleg hatásosak a videói, nem kifejezetten fogyasztanak, inkább formálnak, tónusosabb leszel tőlük. Nekem sokat segített. Azóta sajnos felszaladt 5 kg, de nyárra leadom, és belevetem magam a videókba:) Neked is sok sikert!!:)
2012. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rubint Réka legújabb dvd-je is NAGYON JÓ!!! Próbáld ki!!! Nem fogsz csalódni!
2012. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm mindkettőtöknek! :)


Kedves Utolsó!

Le tudod nekem írni annak a DVD-nek a címét, ha szépen megkérlek?!

Nemsokára úgyis szülinapom lesz, már unom a haszontalan ajándékokat, akkor netről megrendelném azt, és ha nem olyan borsos az ára, akkor mellé még a Péntek Enikőset is.

2012. ápr. 22. 21:14
 9/13 anonim ***** válasza:
3500ft Rubint Réka Add újra önmagad, jubileumi dvd! Tescoban is szokott lenni! Itt a link, ezt keresd! :) [link]
2012. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2012. ápr. 22. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!