Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjt tapasztalatok? Mennyit...

Léböjt tapasztalatok? Mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Csak azoknak a válaszát várom aki próbálta már, és az érdekelne, hogy hány kilót tudott fogyni mennyi nap alatt.

2012. máj. 2. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Én a főnökömét tudnám elmondani. 1 hét után 3 kilóval lett könnyebb, gondolom izomból fogyott, majd még többet visszahízott, ugyanis izom helyett zsír fog visszajönni, így szélesebb lett. Tudom ő is fanatikus, hiába mondta neki az orvos, hogy hülyeséget csinál még párszor megismételte. Hízott és az izomzatát is roncsolta, 3 év alatt leöregedett az arca is, pedig szép nő volt. Ja és a májad, veséd is károsodik, sokkot kap, toxikus anyagokat termel(sprektumon kísérleti alanyokon tesztelték). Nem akarlak lebeszélni erről, de semmi értelme.
2012. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is láttam azt a műsort a spektrumon.

minden szempontból megdöntötték ezt a léböjtös tévhitet.

mindenesetre nem csökkent testzsírt,sőt,mivel a leadott kiló izomtérfogat csökkenést eredményez,ezért logikus,hogy a testzsír% még magasabb lesz.

2012. máj. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
A léböjttel csontig le lehet fogyni, sokan belehaltak.
2012. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen kérdéseket. "Szerintetek egészséges ha fejbe lövöm magam? ,de csak az írjon aki már próbálta"

Tönkreteszed vele a tested és nem zsírból fogysz, a testünk nem csak zsírból áll a gyors súlyvesztés rosszat jelent.

1kg zsír 9000 kalória annyit egy hét alatt is szép leadni, mivel hogyha valaki túl keveset eszik akkor nem zsírból fog fogyni.

2012. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!