Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fenékről + combról? (KÉP! )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Én teljesen elégedetlen vagyok vele a rajta lévő narancsbőr és a fenekem alatt lévő hájréteg miatt. Nagyon nagynak találom, a ti véleményeteket szeretném kérni, mert nem merek fürdőruhában mutatkozni sehol 17 éves létemre. Ha gáz, hogyan lehetne rajta dolgozni, javítani? Mik a legjobb gyakorlatok, kezelések?


Előre is köszönöm,

Kitti



2012. jún. 3. 09:03
1 2
 11/18 anonim válasza:
87%
Én sem vagyok megelégedve a combommal és a fenekemmel. De szerintem nagyon csinos vagy :) Mindenképp menj el strandra, nincs rossz alakod és nem is olyan narancsbőrös a feneked se! A fiúknak tuti tetszeni fog a látvány ;) :)
2012. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
83%
ezt inkább a Szerelem, szex-be kellett volna kérdezned :D
2012. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez nem fenék, ez bugyi, és még életlen is a kép. :-)
2012. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
75%
Nagyjából én is így nézek ki bár én nagyon rövid gatyát nem is vagyok hajlandó felvenni de azért írhatnátok, hogy pl. milyen tornákat kell végezni, hogy ha a kinti mozgás a sétán meg görizésen kívül nem igen megoldható .
2012. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
56%
De én egy hete kb ( xd ) Rubint Ráka Van öt percedet csinálom és szentem nem rossz
2012. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
jól nézel ki
2012. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
75%
Tetszik. Jó!!
2012. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

kellene rá némi izom,hogy formásabb,feszesebb legyen.

aztán meg lepucolni róla a testzsírt,de minimum lejjebb vinni pár %al.

magyarul nem sportoló,inaktív izomzatról árulkodó,soványabb,de magasabb testzsírral rendelkezik a feneked.

rendszer edzéssel tudsz rajta alakítani.

ezzel kezdhetnéd is-

[link]

2012. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!