Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan fogyasztó masszáz...

Tudtok olyan fogyasztó masszázs-helyet, ami elfogadja a SZÉP kártyát?

Figyelt kérdés
elsősorban a vákuumos nyirokmasszázs érdekelne, OTP kártyám van.
2012. jún. 4. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni a kérdésben, viszont annyit megjegyeznék, hogy költsd inkább másra a pénzed, így nem lehet fogyni akármennyire jó a marketingje. Kaja+sport, nincs más alternatíva.
2012. jún. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy nem a témához szólok hozzá, de lenne egy kérdésem.

Mi az a SZÉP kártya? (Nem Mo-on élek, mielött lehülyézne valaki)

KÖszi a választ elöre is.

2012. jún. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kormány egy új őrülete, tulajdonképpen kafetéria, üdülésre, fesztiválokra, különböző szolgáltatásokra használható, eddig ezeket ugye külön kaptad. Olyan, mint a melegétkezési utalvány, na az is ilyen kártyára megy, csak azt talán Erzsébet utalványnak, vagy minek hívják. Az én foglalkozási köröm nem olyan, hogy kapjak ilyet, szóval én se vágom 100%-osan, de ilyesmi. Annyit tudok, hogy mindenki szív vele, mert fél év után alig tudják beváltani, aki meg nem OTP-s, az végképp semmit nem ér vele. Ne gyere haza :D
2012. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. Hazamenni nem fogok, mert a férjem idevalósi, és elég régen itt vagyok már.
2012. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!