Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Norbi undate...

Mit gondoltok a Norbi undate menükről/ételekről?

Figyelt kérdés

Barátnőm elkezdte a norbi update menüket rendelni. Azt állítja, ettől fogyni fog. (Úgy, hogy nem fog sportolni mellette, csupán a táplálkozására figyel. Pontosabban csak update-et fog enni)

Én nem nagyon hiszek ebben, rendszeresen sportolok és úgy gondolom aki fogyni szeretne mozogjon valamit és fogyni fog. Persze, táplálkozásra is fontos oda figyelni. De csak attól lehet fogyni ha valaki updat-t eszik?

Tapasztalatok? Vélemények? Kíváncsi lennék rá!



2012. jún. 4. 17:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én életemben nem olvastam Norbi könyveit, a kódokkal sem vagyok tisztában, nem veszem a termékeit sem. Ennek ellenére mozgás nélkül lefogytam két hónap alatt 97kilóról 78-ra.

Magamnak főztem, kódismeret nélkül vásárolt hozzávalókból. Rengeteg gyümölcsöt, zöldséget, halat, csirkét (ezek lennének a kódok szerint a kevésbé hízlaló dolgok? Nem tudom, engem ezek nem hízlaltak). Nem eszek cukrot, sem fehérlisztet, a zsíros húsokat is elfelejtettem (zseni Norbi szerint sem lehet ezeket enni?).

Sütit én is eszek, nem is keveset. Teljes kiőrlésű lisztből (olcsóbb mint Norbi keveréke), édesítővel. Nagyon finomak és mindent meg lehet vele csinálni. Minden reggel almás pitét ettem, meg palacsintát és fogytam. Nem mondtam le semmiről, mert mindent tudtam helyettesíteni.

Nem sportolok, nem éhezek, nem mondok le semmiről, amit megkíván a szervezetem és csinosabb vagyok, mint mielőtt hízni kezdtem.

Lehet én is kiadok már egy könyvet.

2012. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja, és amit kifelejtettem, olcsóbban oldom meg az étkezést, mint diéta előtt.
2012. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!