Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka önmagadért tornákr...

Rubint Réka önmagadért tornákról mit gondoltok? Melyik a leghatásosabb? Rubint Réka, Béres Alexandra, Norbi?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt és mennyi a hatás szwal mennyit lehet fogyni?
2010. febr. 27. 20:45
 1/2 anonim válasza:

attol fugg, milyen akarsz lenni. nezz ra alexandrara meg rekara!!!!!!!!!!mit egy izom pasi.....

en biro icat tornazom, es jobb, nem megerolteto, es szepiti a testet, nem pedig csunyitja! nekem nemtetcenek azok az IZMOS lanyok! amugy en is szoktam itt ott tornazni alexandrat. Van tole, kikepzesem, gerinctornam meg ilyenek....amugy jo azis. csak en nemviszem tulzasba. hat remelem enyi butassagal segithettem neked!

2010. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rubint Réka-Add önmagad 1... -nekem ez a kedvencem, szerintem ki lehet bírni, és hatásos is, természetesen diéta mellett!:)
2010. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!