Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyikkel fogyok le hamarabb?...

Melyikkel fogyok le hamarabb? Melyik a hatásosabb?

Figyelt kérdés
Ha csak almát eszek és ásványvizet iszok, vagy ha zöldborsót eszek tojásfehérjével és ásványvizet iszok. Melyikkel lehet elérni és mennyi idő alatt, hogy 10-15 kg-ot lefogyjak? Ha a 2 közül csak azokon élek egy darabig. Utána nem fogom visszaszedni, mert odafigyelek majd. Nekem muszáj lefogynom a lehető legrövidebb idő alatt, és mivel éhezni nem akarok... ezért gondoltam erre.

2012. jún. 8. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ezekkel a kajákkal éhezni fogsz, nem fogod pár napnál tovább bírni, aztán meg majd elkezdesz zabálni, mert annyira ki leszel éhezve.
2012. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az akaraterőm megvan hozzá, amivel kifogom bírni :)
2012. jún. 8. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:

nézd, igazából te tudod. én próbáltam már sokszor koplalni, és akkor én is úgy éreztem , hogy menni fog, és bírom kevés kajával. de nem bírtam... és mindig még jobban visszahíztam.


de tudom, hogy nem tudlak lebeszélni, ha most elhatároztad magad.

amúgy mégis miért kéne gyorsan lefogynod? és mennyi idő alatt gondoltad ezt megvalósítani?

2012. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy augusztusra legalább leakarom adni. És azért akarok gyorsan fogyni, mert úgy jobban érezném magam ha vékony lennék. Nem vagyok kövér, közepes alkatom van. De vékony szeretnék lenni, és több önbizalmam is lenne..
2012. jún. 8. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
augusztusig 8 kilót simán leadhatsz, ha sportolsz és csökkented a kcal beviteled. és még koplalnod sem kell!
2012. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
persze attól függ, hogy most hány cm/kg vagy. lehet nincs is rajtad súlyfelesleg.
2012. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
175 cm és 65 kg vagyok körülbelül.
2012. jún. 8. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:

ha engem kérdezel szerintem pont jó a súlyod. ha lefogynál 10 kilót csont és bőr lennél, szerintem már így is elég sovány vagy.


(remélem nem kamu kérdés ez az egész)

2012. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu. De szeretnék legalább 55 kg lenni.
2012. jún. 8. 15:33
 10/10 anonim ***** válasza:
ezt ne csináld szerintem, utána ha normálisan eszel majd, a duplája jön vissza...
2012. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!