Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minnél gyorsabba...

Hogyan tudnék minnél gyorsabban megszabadulni a hasamtól?

Figyelt kérdés
Járok edzeni heti 4-5 alkalommal, cario edzésre. Műtétem miatt vannak bizonyos dolgok, pl. futás, amit nem tudok csinálni, igyekszem mégis változatosan mozogni. Odafigyelek az étrendemre is. A mindennapos sima felülés nem hozott változást, laposabb hasat szeretnék, évek óta küzdök érte. Nincs valami bevált gyakorlatotok??
2012. jún. 9. 18:57
 1/1 anonim válasza:

Először is hány éves vagy?Hány kiló vagy mennyit szeretnél fogyni?


Szerintem pedig napi szinten kéne elvégezned egy 30 perces edzést!Mindenképpen legyen benne korodtól függően 20-30-40 felülés.Ajánlott fekvésből a lábak váltogatot felemelése.Jobb láb emelés 10x ball láb emelés 10x páros láb emelés 10x.Mivel nem tudsz futni nagyon a sprotot nem tudom ajánlani bár a foci a kézilabda a kosár sokat segítene a dolgon!Így javaslom hogy délelőtt végezz el az udvaron ugrókötelezést és hullahopot.Ajánlom az ugrókötélből próbálj meg 100-at megcsinálni.A hullahopozást ajánlom pihenőkkel 5-8 percig csináld.

De minden a súlyodtól és a korodtól füg.Az étrendedben legyen meg a 3 étkezés meg plusz valami kis gyümölcs zöldség uzsonnára.És a vacsorát végezd el még 7 óra előtt!

7 óra után már nincs evés!Így ha ezt csináldo egész nyáron sikerülhet lefogynod 2-3 kilót!Ha ezt kitartóan csinálod akár 4 kiló is szóba jöhet!

2012. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!