Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy hónap alatt...

Hogyan tudnék egy hónap alatt 5kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
Volt egy hónapig tartó fekvős betegségem és azt követően sem sportolhattam. Ez ahhoz vezetett, hogy 8kilót felszedtem... Jön a nyár, a bulik és nagyon zavar. Mostmár sportolok is, hetente 5x csinálok valamit 60percig: step órák, kondizás futással egybekötve, Rubint Réka DVD-k, de nem igazán látok fejlődést a mérlegen. Próbálok odafigyelni az evésre is, de nagyon szeretek enni, és ez nehéz, de igyekszem. 1hónap múlva lesz egy buli, ahol szeretnék jól kinézni és ehhez kérnék tanácsot, h mit hogyan csináljak? Evésnél számolgatom a kalóriát is, igyekszem 1200körül enni...Jelenleg 164centi és 58kiló vagyok... (17L)
2012. jún. 9. 22:16
 1/4 anonim válasza:
én annyira nem esnék kétségbe a helyedben, az 58 kg még nem túlsúly. azt írtad hogy "mostmár sportolok" - ez mit jelent, mármint mióta? ha minden nap méregeted magad, nem fogsz változást tapasztalni, inkább 2 hetente méregesd magad, úgy már talán. szerény véleményem szerint 3-4 kg-t tudsz esetleg fogyni egy hónap alatt, ha rendszeresen végigcsinálod az edzésprogramodat és nem koplalsz mellette.
2012. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KB. 2hete sportolok megint... Köszönöm a tanácsot.
2012. jún. 10. 07:40
 3/4 anonim válasza:
Sztem ha van rá lehetőséged ncore-ról töltsd le a Beachbody-t, ami egy kardio edzésprogram, két hónapos. naptár szerint megvan jelölve hogy melyik nap mit csinálj, nagyon kemény és nehéz, én először a negyven percből kb 10et tudtam megcsinálni, pedig nekem iszonyatosan nagy az akarat erőm. Próbáld meg! én két hete csinálom és már látom a változást:) sok sikert!
2012. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm :)
2012. jún. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!