Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én nem fogyni szeretnék hanem...

Én nem fogyni szeretnék hanem tartani a sulyom. Ha lemondok a sok sok nasiról (amitől az utóbbi időben nőtt a combom meg a fenekem) meg a szénsavas üdítőkről akkor az hatásos? (len bővebben)

Figyelt kérdés
nagyon nagyon sok csokit chipset ettem eddig, meg lőtyöltem az üdítőket..mostanában csak vizet iszom ,és a nasinak is egyre kevesebet dőlök be( ha igen is lelkiismeret furdolás miatt keveset eszem aztán elmegyek futni ( de csak 10 percre mert ennyitől is majdnem meghalok-nem vagyok sportos alkat)Rubint Réka 5 perces tornáit is csinálom amikor rámjön..eddig enyit sem mozogtam ..ez igy nem egészségtelen?és hatásos vajon?
2009. júl. 3. 14:50
 1/1 anonim válasza:
sztem nem kell lemondanod a finomságokrol csak amenyit megeszel belölük azt le is kell dolgoznod!viszont a kola meg a csipsz nem épp egészséges azokbol ne egyél sokat csak hébe hoba én is igy szoktam,de ha szereted a gyümileveket akkor inkább azt igyál és csokit egyél mert az boldoggá tesz XD(persze mértékkel) !ha nem szeretsz sportolni meg lehet oldani ugy is hogy pl jo idöben biciklizel vagy teszel kisebb-nagyobb sétákat a természetben!am nagyon csinálod...
2009. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!