Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabálás! Hogyan kezdjek el...

Zabálás! Hogyan kezdjek el leállni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem már mozogni jóideje, csak ugye mivel ugyanúgy eszem, semmi haszna annak, hogy mozgok, mert a kalóriabevitel ugyenúgy megvan.


Na mármost mindjárt éjfél és korog a gyomrom, pedig este fél 9kor még ettem egy tányér levest.


Az a baj, hogy nem hagyom, hogy összehúzódjon a gyomrom, ha ez mégis sikerül(mondjuk egy napi koplalás, esetleg egy kevés ebéd) akkor is pár napra rá megint elfog a vágy - teli hasat akarok!


Úgy érzem jól magam, ha feszül a hasam a sok kajától. Édesapám mondogatja mindig, hogy az evésre oda kell figyelni, időt szánni rá, élvezni az ízeket, és meglásd, pár falat után jóllakott leszel. Próbáltam már, de mégis mindig elfog a telhetetlenség. És érzem is a pontot, amin átesek, amikor már nem kellene több.


Mit javasoltok, mit egyek, mivel csapjam be esetleg a szervezetem, ami telít, mégsem hízlal? Vagy mindenképpen hagyjam összehúzódni, aztán falatokon élni? EVÉSIMÁDÓK, hogy csináltátok?


Köszönöm!


2012. jún. 10. 23:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy fogyni szeretnék. :)
2012. jún. 10. 23:58
 2/6 anonim ***** válasza:

az edzésnek ugyanúgy van haszna.

a legtöbb ember nem azért sportol,hogy lefogyjon,bármilyen furcsa is ez neked.


a problémád meg túl sok magyarázatra szorul,ehhez meg már nincs erőm most,mert ma már kb 10 ugyanilyen kérdéshez leírtam.

2012. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok sajna, szerintem teljesen sosem tudsz megváltozni, de igyekezz olyan dolgokat csinálni amik hasznosak és egyben elterelik a figyelmed. Pl takarítsd ki a házat, vidd el a kutyát sétálni, fesd újra a kerítésd stb
2012. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rostos dolgokat egyél. A rost magához vonzza és megköti a vizet, és teltségérzetet kelt. Pl. zabpelyhet kevés mazsolával áztass be vízbe, hogy jól megszívja magát, adj hozzá fahéjat meg egy kis mézet. Ha főzöd egy kicsit, még nagyobbra is megdagad.
2012. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem foglalkozni a kajával, tehát ne élvezetből egyél, hanem szükségből és keress más élvezetet az életben.


Mondanám neked azt, hogy próbáld meg elrontani amiket főzöl, hogy ne akarj túl sokat enni belőle :D

2012. jún. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nem is olyan rossz! :D


Sok dolog van, ami le tud kötni, lovagolok is, szeretek biciklizni, imádom a kutyám, de amikor bejövök a házba, és rájövök, hogy de éhes vagyok, na akkor nincs megállás.


Szeretném ezt elhagyni, van is olyan alkalom/alkalmak amikor sikerül, csak nem tartós sajnos.

2012. jún. 11. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!