Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 176cm-esen és 77...

Szerintetek 176cm-esen és 77 kg-osan tényleg akkora darab lány vagyok, hogy ezért be kéne szólni?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, hogy nem vagyok egy nádszál kisasszony, és teszek is ellene, elkezdtem diétázni, de olyan rosszul esik, amikor utánam kiabálnak az utcán, hogy milyen nagy vagyok. Jó, nem mindig, de volt már rá alkalom.



Nektek szóltak már be, idegenek vagy akár ismerősök, hogy "mekkorák" vagytok?


2012. jún. 11. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem kéne beszólni..
2012. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a bunkók szólnak be.
2012. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is szóltak már be, egyetértek elég sz*r érzés, és senkinek semmi köze hozzá, hogy hogy nézek ki. Ha nekem jó így akkor jó és kész, mindenki inkább foglalkozzon magával, ne a másikat szekálja. Egyébként 160/53 vagyok szóval én sem vagyok olyan "nagydarab" mégis szóltak már be...
2012. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Huhuhúú nekem már nagyon sokszor szóltak be. Mondjuk én mondhatni sovány vagyok, de nagyon szeretek enni, és így nagy a hasam. Ne tudd meg hányszor kérdezték, hogy terhes vagyok e. Amúgy azért egy állapotos kismama teljesen máshogy néz ki, sose értettem az én esetemben miért arra gondolnak. De amúgy azzal teljesen egyetértek, hogy csak a bunkók kérdezték.
2012. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kéne senkinek beszólni. Nekem is beszólnak néha. Én is 176 cm magas vagyok és 78kg. Mondjuk nem is érzem így jól magam, úgyhogy most diétába kezdtem, a cél 68 kg, annyi voltam 4 éve, mikor abbahagytam a dohányzást.
2012. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekem azért szólogattak be (főleg régebben), hogy miért nem eszek..és ez a másik véglet, de ez is bántó tud lenni nagyon, főleg, hogy rengeteget eszek, teljesen kaja függő vagyok, csak mázlista alkat. És régebben olyanokat vágtak hozzám, hogy számolom a kalóriákat, meg biztos vizet eszek ebédre, meg bulimiás vagyok stb..Azóta felszedtem kb 2 kilót, és már nem b_szogatnak :)

Senkinek nem szabadna megszólnia mást sem a súlya miatt, sem a kinézete miatt szerintem, főleg nem ha nem tudjuk a háttérsztorit.

2012. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a magasságod, amit szóvá tesznek.
2012. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem csak a magasságod miatt tűnsz "nagydarabnak",amúgy nem hiszem,hogy vaslóban az lennél.A kérdésre is válaszolva az emberek ilyen bunkók sajnos.Tudom,hogy szarul esik,de nem szabad ezzel foglalkozni.Én 1,5éve még 96kg voltam a 160-162cm magasságomhoz most 56vagyok..és én is mindig kaptam a szemembe és a hátam mögött is megjegyzéseket ismerősöktől és idegenektől is...Most pedig itthon vagyok vidéken szüleimnél és a faluban mindenki megjegyzi,hogy lefogytam és milyen csúnya-kővér voltam igy a szemembe..szóval ilyenek az emberek.
2012. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A magasság miatt van. Én 177 vagyok, voltam 78 sőt 84 kiló is. Most "csak" 67 vagyok kemény diétával tornával de vékonynak így sem tűnök!! Alacsonyabb (164-165 cm-es) barátnőimet ugyanannyi súllyal mindig vékonyabbnak mondták, gondolták mint engem. Testalkat, felépítés és magasság sokat számít a megítélésben.

Az meg hogy beszólnak...hát ja...az emberek egy része már csak ilyen...://

2012. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is a magasságod miatt szólnak be.

Olyasmi lehetsz arányaiban, mint én (164/65 vagyok), csak mivel én alacsony vagyok, kevésbé vesznek észre. Bár előfordult már, hogy beszóltak, de azok néhány árnyalattal sötétebbek voltak (mind bőrre, mind fejben xD)

2012. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!