Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 176cm-esen és 77...

Szerintetek 176cm-esen és 77 kg-osan tényleg akkora darab lány vagyok, hogy ezért be kéne szólni?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, hogy nem vagyok egy nádszál kisasszony, és teszek is ellene, elkezdtem diétázni, de olyan rosszul esik, amikor utánam kiabálnak az utcán, hogy milyen nagy vagyok. Jó, nem mindig, de volt már rá alkalom.



Nektek szóltak már be, idegenek vagy akár ismerősök, hogy "mekkorák" vagytok?


2012. jún. 11. 11:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki írt!
2012. jún. 11. 18:58
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyszer szoltak be: "de nagy a segged"... mire en: "lehet, hogy nagy, de tisztabb mint a te szad"...


Ne foglalkozz veluk, szerencsetlen ember az olyan, aki masokat kulso alapjan itel es a velmenyenek meg hangot is ad...

Sok sikert a dietadhoz es kitartast!

2012. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
haverok viccből daginak szólitanak, volt, hogy dumbónak. ezeken nevetek is, mert tudom, hogy csak viccből van. egyik osztálytársam elég rosszindulatú, guruló zsirbűfének hivott néha. de látta, hogy röhögök rajta, meg minden, és abbahagyta. végülis ez az igazság, mert 165 cm, és 70kg...viszont az elég rossz, mikor teszel érte, és úgy beszólnak......elveszik az önbizalmad teljesen...
2012. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

akár mekkora darab vagy nem KELL és nem ILLIK ezért beszólni SENKInek.

akir meg beszól sz@ard le. Legalább tudod hogy a barátaid nem a tested miatt vannak veled ..

2013. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!