Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg hatásos lehet a...

Tényleg hatásos lehet a kristálygombából készült viz fogyasztása diéta alatt? Próbálta vki, hatásos lehet v hülyeség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van a hűtőmben hónapok óta, de én ebben nem hiszek. Anyámnak volt mániája, de rajta sem vettem észre semmiben változást. Az íze sem volt jó, de gondolom az ízesítés kérdése. Sokan írták fórumokon, hogy jó és használ..egy próbát megérhet.
2012. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyum is issza citrommal ízesítve.Neki az egészsége miatt kell.Neki jó,viszont nem fogy töle semmit.Jó ö nem is azért issza....
2012. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Immunerősítőnek jó, fogyás szempontjából viszont nem sokat ér, kb egy éve én is ittam pár hónapig, szép volt, jó volt, elég volt, mert túl sok macera volt vele...
2012. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én iszom, bár nem fogyás céljából. Teljesen rendbe tette az emésztésemet, amivel mindig is bajok voltak! Sokan ott rontják el, hogy azt hiszik, ha valamit isznak vagy szednek fogyásra, az mellett akkor lehet zabálni vagy nem is kell odafigyelni az étkezésre. Ezek a dolgok csak kiegészítésnek jók, nem váltják ki a helytelen étkezést.
2012. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Törpilla57 válasza:

Nemrég kaptam valakitől kristálygombát. Azóta készítek belőle italt. A használati utasításban az szerepel, hogy szobahőmérsékleten kell érlelni 2 napig. Szeretném megkérdezni a szakértőtől, hogy mivel most bejöttek a nagy melegek, a lakásunkban(konyhában) is van kb.27 C fok, mit lehet tenni? Hűtőszekrényben ugye nem lehet érlelni? Nem árt neki a nagy meleg? A másik kérdésem: ha nem tudom senkinek odaadni a többlet-gombát,be lehet-e tenni a hűtőbe, vagy már csak a kidobása a "megoldás"? Sajnálnám kidobni!

A válaszokat előre is köszönöm!

2012. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Hagyd nyugodtan a szobában érlelődni, nem lesz semmi baja. Sőt, van aki 3 naponként szűri le, de nekem az már nagyon erős, ezért szűröm 2 naponta. Nagyon gyorsan szaporodnak, én is sajnálom kidobni. Már nem tudok kinek adni, úgyhogy lehet végül kuka lesz a vége. :( Úgy olvastam hűtőben kb 1-2 hétig lehet tárolni.
2012. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Törpilla57 válasza:
Köszönöm a választ!
2012. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!