Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással mindenhonnan lehet...

Futással mindenhonnan lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 23:07
 1/6 anonim válasza:

Szerintem igen.A combot,a feneket és a hasat biztos h megdolgozza...más fontos testrész meg mi lenne???(=

De szerintem minden testrészt formál...

2009. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen minden testrészt, de ha minden testrészt még jobban akarod formálni ússzál vagy járjál el edzeni és mellette fuss.
2009. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont most jöttem be egy 40 perces futásról.


Igen, a futás mindenhonnan fogyaszt.

Fontos hogy megértsük, hogy nem létezik célzott zsírégetés, tehát nem onnan fogysz, amit éppen edzel, hanem ahogy genetikailag és egyéb módon beléd van írva.


Azt is fontos megjegyezni, hogy egy bizonyos intenzitás felett a futás átcsap kemény izommunkába, amikor megnő a pulzusszámod és a fehérjét, szénhidrátot kezdi el elsősorban zabálni, nem pedig a szénhidrátot és zsírt, szóval fontos, hogy szép lassan fuss, lehetőleg sokáig.


Én azért sem szeretem a futást, mert nem bírok sokáig futni, nem tudom miért. Úszni, biciklizni viszont addig tudok, amíg a seggembe nyomatot nem vág a nyereg, valószínűleg rosszul lélegzem.

2009. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisz85 ***** válasza:
az utolsó hozzászóló már vágja a dolgokat, hál az égnek valaki itt, viszont annyit megjegyeznék, hogy ez csak a gyakorlatban van így, mármint ez a futás nem éget zsírt, úgyanis egy bizonyos edzettségi szintél, és intenzitásnál pedig már pont hogy zsírt éget a futás is. De kezdők jobb ha ezt egy jó darabig nem tudják. ;-) túledzettség és társaik
2009. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, ha futni szeretnél!


[link]


Kitartás!

2009. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most komolyan minek nyolcvan ugyanolyan kérdés?!Esküszöm beírom hogy futás mindenhol az van hogy honnan fogyok le.Mielőtt kérdést teszel fel nézzél már körül.Lehet lepontozni
2010. aug. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!