Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Norbi Update termékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy időben sikerült lefogynom a kódjaival,de akkor mindenféle sütit nélkülöztem.Most a MasterMix-szel sütöttem sütit,de nem tudom,mennyit lehet belőle hízás nélkül enni.Xilittel édesítek és teljeskiőrlésű liszttel higítom a proteinlisztet. Tudtok ajánlani még jó termékét,ami elfogadható árban is van? (tésztát nem vennék tőle,inkább azt is itthon megcsinálom)

Aki rosszindulatúan akarna írni,az ne tegye,mert nem vagyok kíváncsi rá!Köszi!



2012. jún. 12. 21:33
 1/8 anonim válasza:

Én most kezdtem el Norbi életmódja szerint élni. (anno fogytam vele mindig, de inkább fogyókúrának fogtam fel, nem életmódnak. aztán betegség és tragédiák során rámjött+40 kg)


Én eleve az ebédemet tőlük rendelem.(1200-ra kijön egy menü/nap) Nem vagyok édesszájú így sütni sem szoktam.

Én a tésztákat, kenyeret, péksütiket szoktam Update boltban venni. A party snackja, 3in1benje, illetve a mogyórókréme nem ízlik, illetve az ecetesuborkája számomra túl édes, de ezenkívűl finom minden más. Sajt, felvágott, ezekből megveszem a simát is, csak a kódra figyelek a sajtoknál.

Illetve a szörpjei is nagyon finomak, na és a túrós fagyija:-)

2012. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos immár második éve külföldön élek, de rohadtul hiányoznak a termékei! :( Otthon egy Update pékség mellett laktam, minden reggel onnan vittem a családnak a reggelit, kedvenceim voltak a virslis croissant, a barackos-túrós papucs, a kakaós csiga, az almás és meggyes pite, a mákos búrkifli, meg a kalács+ csokipuding kombó... nyami, és miközben ilyen finom sütiket ettem, mégis tartottam a súlyomat (az volt a cél). Most meg, mióta kiköltöztünk, már jó 10-12 kiló felugrott, basszus :(
2012. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A joghurtjával próbáltam megbarátkozni,de szerintem szörnyű az íze.Amúgy sajtból és a többiből én is általában más márkájút veszek.Rendelgettem tőlük anno,de valahogy nem győzött meg,hogy nem hízlal.

Hát igen!Jó kis dolgokat lehet kapni!A barackos túrós és a virslis croissant nálam is fav. ! :) Szurkolok,hogy találj valami hosszú ideig tartható egészséges életmódot.

2012. jún. 13. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én speciel a joghurtjának a felét nemes egyszerűséggel és vérző szívvel kidobtam, mert az valami ehetetlen....fúúúj.:S

Én szintén úgy csinálom a lisztet,hogy MMixet keveretk graham liszttel, mester morzsát nem veszek, mert nekem bevált helyette a darált zabpehely (vagy zabkorpa, amit néha pici darált dióval megbolondítok), péksütiket szoktam venni(kivéve túrós papucsot, mert azt mindenhol ilyen furán kesernyésre készítik), mostanában fagyit (persze csak havi 2-szer kb, és mogyorókrémet/diókrémet. Ennyi. A többit el tudom magamnak készíteni itthon is: tészta,lekvár, joghurt, puding, sütemények, péksütik, pizza stb. Amit sosem vennék még egyszer az a ripsz-ropsz...valahogy olyan émelyítően vajas.... meg én a hűtős desszertjeivel is feladtam (pl panna cotta vagy tejve risz) mert egyszerűen íztelenek számomra, édesítő/xilit pedig nincs nálam állandóan..ja és a műzli szeletek is finomak és meglepően baráti az áruk.

egyébként nekem bevált a módszer, én régen 108kg voltam,most 57 kg vagyok (mondjuk csináltam én már mindent de tényleg mindent) de ezzel a módszerrel tudom tartani8 is a súlyom már vagy 2éve, no meg rendszeres futással és aerobikkal!:)

2012. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Wow! Gratulálok! :) Ripset most ettem először és nekem nagyon ízlett!Ráadásul ettem vajasan is ! :P Ha reggelire eszek sütit Jogobella Light-tal az ugye nem vészes?
2012. jún. 14. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:

köszi!:)Ö

nem vészes, inkább reggel edd,mint délután, de a jogi lighttal is vigyázni kell, mert norbi egyik régebbi könyvében még 1-es kódú (talán a 2.titokban), én is rendszeresen ettem (főleg az almás fahéjasat), de amikor ezt a megújult csomagolását megnéztem a következő szöveg állt rajta: jogobella light-30%-al kevesebb cukorral...mondom miiii???? elolvastam és 70% cukor, 30% édesítő...ez régen nem így volt...:(

2012. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi az infót! hát igen...azt hiszem,hogyha egészséges joghurtot akarok enni,akkor kénytelen vagyok a natúrba gyümölcsöt keverni...estére akkor marad a toji.azzal ugye nincs gond?
2012. jún. 17. 23:18
 8/8 anonim ***** válasza:
toji az mehet.:) egyébként én is így szoktam megoldani,mindig valami szezongyümivel,vagy télen fagyasztottal, még finomabb is.:)
2012. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!