Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megtudná valaki mondani, hogy...

Megtudná valaki mondani, hogy ez ma hány kalória volt kb?

Figyelt kérdés

1 kocka rakott kelkáposzta (rizs, darálthús)

1 túrórudi

1 fehérkenyér 4 szalámi fél uborka, fél paradicsom

Köszönöm!


2012. jún. 13. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
te most fogyókúrázni akarsz, vagy csak érdekel, hogy ez hány kalória?
2012. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne darabszámot írj, hanem tömeget, csak akkor lehet kb megmondani.

Mekkora kocka?

1 kenyér? Mi? 1 kg? 1 szelet? Milyen vastag? Mekkora, a közepéből vagy a végéből?

4 szalámi? Milyen? Mekkora?

2012. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
3117 (+/- 42 attól függően, hogy csemege vagy kígyóuborka, illetve normál vagy koktélparadicsom)
2012. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 700 kalória volt. De ha ez fogyókúra akar lenni, akkor sztem ne számíts sokra. :) (A finomított/feldolgozott kajákat kéne kerülni, több teljes értékű növényi táplálékot kéne enni...)
2012. jún. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Fogyózni is lehet ilyenekkel, ne mondjátok már, hogy nem. Tök mindegy a fogyókúrának, hogy mit eszel, a lényeg a mérték.

(Én is úgy fogytam le, hogy ettem ilyesmiket is, és mégis sikerült!)

Más kérdés, hogy mi egészséges, mi nem, de egyrészt egy naptól még senki nem lett beteg, másrészt meg szerintem ez egyáltalán nem rossz.

2012. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Természetesen 1 szelet kenyér. nem egy kiló:D

Nem fogyózok.

De köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 14. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kb. 700 kalória volt. De ha ez fogyókúra akar lenni, akkor sztem ne számíts sokra. :) "


Ha mozog mellette, akkor simán jó. Ugyanis a lényeg a kalória és hogy mindenféle tápanyagot egyen.

700 kalória nem sok, ha már csak zöldséget eszik vagy sovány csirkemellsonkát, pl.


A mai étrendjében volt zöldség, túró, szénhidrát, tehát semmit sem vont meg magától, és a 700 még nem sok. Én pl. a súlyomnak, koromnak megfelelően 1500 alatt kell, hogy legyek. Eszem is MINDENT, és mellette minden nap mozgok.

20 kilót fogytam 5 hónap alatt, és azóta is tartom. Ja, és nem vagyok plötty.

2012. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy fél uborka, fél paradicsom, meg nyomokban kelkáposzta az semmi! Az étrendünknek a 90%-át teljes értékű (értsd: nyers) növényi táplálék kéne hogy kitegye.


- a főtt zöldségekből a tápanyagok nagy része elvész

- a fehér hántolt rizsben szinte csak szénhidrát van, a rost és a tápanyag a külső héjában volt, amit eltávolítottak

- a fehér kenyérrel ugyanez a helyzet

- a túrórudiban semmi nincs, amire az embernek szüksége van


Üres szénhidrátok, rostban és tápanyagban szegény melléktermékek, mi ez, ha nem megvonás? Ettől vannak a rejtett autoimmun betegségeink meg az allergiák, amiről legtöbbünknek fogalma sincs, hogy mitől jön elő.

2012. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!