Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek normálisan enni-ko...

Ha elkezdek normálisan enni-koplalás után- akkor helyreállhat a szervezetem? Mit javasolsz, hogyan kezdejem? Rendbe lehet még hozni valahogy, vagy inkább már hagyam a fenébe? Sok szenvedés, csak szomorú leszek tőle hogy semmi, inkább adjam fel?

Figyelt kérdés

koplalta kb 3 éve már, azóta a hajam megritkult, a böröm megnyúlt és kiszáradt, szétrepett teljesen-pedig mondjuk ezt nem értem mert 4-5 liter vizet ittam meg, a menzeszem 3 éve kimaradt, a fogaim letörtek, lekoptak-pedig túrót lenmaggal ettem, ami elvileg kalciumot tartalmaz

szédülök, fáj a fejem és a gyomrom

most elhatároztam hogy végett vetek ennek az egésznek, mert nem bírom tovább, adtam magamnak 5 hónapot, 3 hónapja kezdtem azóta semmi változás, annyi hogy híztam 3-4 kilot most jelwnleg úgy 168cm és 45-47kg között vagyok, ez már normális súly, de akkor miért nem jön már meg, miért nem erősödök fel


2012. jún. 14. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Komoly problémák.

Ezek szerint nem síma, pár hetes, hónapos koplalás után vagy, hanem a leírtak alapján sokkal régebben kaplaltál.


Menj el orvoshoz, kérd a segítségét, mert az sem mindegy, hogy milyen ütemben, milyen módon kezded el helyreállítani az étkezésedet, az emésztőszervek működését, fehérje bevitel vagy vitaminhiány pótlása, ill. ezek egymás mellett, de párhuzamosan milyen arányban stb. Ha már a szétrombolást egyedül végezted, legalább most legyen eszed!

Ehhez feltétlenül orvos kell!!!!

2012. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jóhogy nem erősödsz fel.

kihasználtad,megsanyargadtad a tested kívül belül.

viszont az izomzatodat nem használtad és nincs üzemanyag sem,ami működtetne.

nem írtad,hogy anyagilag,hogy állsz,de indíts egy 2000kalóriás étrenddel és vegyél mellé egy jó minőségű fehérjét,nagy dózisú multivitamint.

edzésnek,vagy inkább nevezzük átmozgatásnak,vedd meg a fegyencedzés c könyvet.

a címe ne tévesszen meg,tele van olyan gyakorlattal,amit sérültek,vagy nagyon gyengék is végezhetnek.

és menj el mindenképpen egy szív ekg-ra a koplalás és a fehérje megvonás miatt és egy vérkép,vizelet laborra is kérj beutalót.

ha kéred,akkor keresek konkrét étrendet,és konkrét termékeket is-fehérje,vitamin-.

2012. jún. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat

nem állunk jól anyagilag, azt eszem minidg ami van itthon, nincs mindig hús meg ilyenek, van hogy gazdagabb (zöldség, hús, gyümölcs) van hogy szegényesebb az étrend, mikor hogy tudjuk megoldani(grízes tészta, főtt krumpli sült párizsival, sajtos-tejfölös tészta stb)

2012. jún. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!