Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot, nagyon...

Adjatok tanácsot, nagyon elszaladt velem a ló. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Narancsbőr, és zsírmentes, feszes idomok. Ezeket szeretném elérni. Már 4-5 kg lement és feszesedtem is, de most hogy látom hogy sikerült elérnem egy szintet, "feladtam" úgy vagyok vele hogy "ez a kaja még belefér" na majd holnap már visszafogom magam.


szerencsére nem vagyok hízékony alkat de nem szeretném elrontani az eddig elért sikereket.


Hetente 2-3szor futok 1 órát és heti 2 szer aerobicozok is. De ez nem ér semmit ha mellette mindent megeszek.


Fehérkenyérre ismét visszaszoktam....

Ez mellett tészták, zsíros ételek mennek egész nap :( Csupa gyorsan felszívódó szénhidrát. Eltökélem hogy este soványtúró lesz, de ránézek a friss kenyérre, és eszek belőle egy nagy karéjjal, megvajazva, szalámival :(


hogy álljak vissza a fogyókúrára?


23/l



2012. jún. 14. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Figyelj,ez csak rajtad múlik....Mielött újra ilyen "hízlaló" kajákat eszel meg a diétádban mindig gondolj arra hogy eddig mért tartottál ki,és ha eddig sikerült ezután is fog..:) Kitűztél egy célt ami most az hogy újra diétába fogsz és a maradék kilókat eltűnteted..hát hajrá!én szurkolok neked,és menni fog!Gondolj bele milyen jóérzésed lesz majd ha nyaralni mész vagy valami és minden pasi megbámul mert olyan jól fogsz kinézni!Jó lesz a önbizalmad!:) puszii:)
2012. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdésed. Tudod mit csinálsz rosszul, mit kellene erre mondani? Ne csináld :D Az akaraterő csakis rajtad múlik, ezt magaddal játszd le. Gondolj azokra a féltékeny női pillantásokra és vágyakozó férfi nézésekre, amiket vagy hamarosan el is felejthetsz, vagy többszörösére növelhetsz :)
2012. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a pár mondat segített amiket írtatok! Igazatok van! Sajnos az akaraterőm meginog néha, de belehúzok és leadom azt a maradék pár kg-ot :D Köszönöm!
2012. jún. 15. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!