Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha tornázok...

Igaz az, hogy ha tornázok akkor a cicimből is lefogyok? Kell a fehérje?

Figyelt kérdés
A hasammal, a popsimmal és a combommal nem vagyok megelégedve, főleg azért, mert van egy kis narancsbőrőm is. 173cm vagyok és 67 kg. Szeretnék leadni pár kilót és egy picit izmosodni is, de féltem a cicijeimet, mert picik. Naponta tornázok és egy csomó helyen azt olvasom, hogy kell a fehérjepótlás ahhoz, hogy az izmaim fejlődjenek, semmi fehérjét nem szoktam magamhoz venni. Fehérje turmixokat nem akarok inni, mert számomra egyáltalán nem vonzóak... Nem merek így nagyon tornázni és úgymond "fogyózni", mert nem akarok cici nélkül maradni...

2012. jún. 15. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem mozogsz semmit, akkor is szükséged van a fehérjére. Nyilván sport alatt még inkább, főleg, ha akarsz némi formát is.


Viszont a melled zsírsejtekből áll, nem pedig izomból. Ha fogysz nyilván a melled is csökkenhet. Egyénfüggő.

2012. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak mindenkitől mást hallottam... Volt olyan ember aki azt mondta, hogy nem fogok mellből fogyni csak formásabbak lesznek, és volt aki azt mondta, hogy ha sokat tornázok szinte el is tűnhet... Fehérjét pedig fogalmam sincs, hogy hogyan vigyek be picit többet a szervezetembe mint amúgy.
2012. jún. 15. 23:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem fog eltűnni, ha normális mértékek között marad a súlyod. Pl ha lefogynál 40 kg-ra a 173 cm-hez, akkor drasztikusan csökkenne. De ha leszel 55 kg kb, nem lesz nagy változás.


Fehérje: csirke, hal, túró, tojás, szója,stb. Fehérje poroktól sem kell félni, de ha akarod szilárd ételből is tudod fedezni az igényt-persze úgy jóval nehezebb-.

2012. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod, mert a 173 centihez, tökéletes a 67 kiló!
2012. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de zavar a narancsbőr és a hasam is. Sokat nem szeretnék lefogyni, nagyon max 60kg-ra.
2012. jún. 18. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Hidd el, hogy így vagy nagyon szép ahogy vagy! A narancsbőrt meg észre sem veszi senki, ha Te nem hívod fel rá direkt a figyelmet és semmit nem vesz el a szépségedből!!! Ja, és fiú vagyok.
2012. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy így szép ? Mi van, ha szép, de neki ez nem elég és többre törekszik? Nem kell visszahúzni az embereket. A sport és egészséges étkezés senkinek nem ártott még.
2012. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar, ha mások megszólnak azért, mert én így nézek ki. Csak magamnak nem felelek meg, és ez rossz érzés, mert alapból nem sok önbizalmam van, így viszont még annyise.
2012. jún. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!