Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50 kilót fogytam. A tb támogat...

50 kilót fogytam. A tb támogatja a plasztikai sebészetet?

Figyelt kérdés

Hormonális probléma miatt 110 kg volta. Amint kiderült a betegségem 3 év alatt lement 50 kg. A hasamon úgy lóg a bőr,hogy szinte mint egy pólót be kell gyűrni a nadrágomba.

A mellem csúnyán mondva köldök takaró.

Tehát mell és has plasztikát szeretnék.A kérdésem az lenne hogy támogatja-e a műtétet a tb.


23/L


2012. jún. 16. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

nem.Ha készíttetsz pszichológiai tesztet ami bizonyítja, hogy pszichés problémáidlesznek ha nem műtenek meg akkor talán párévműlva megítélik.

Egyszerűbb ha te fizeted (és akkor legalább jó klinikára is mehetsz, ahol gyakorlatuk van ebben.Mert az állami klinikán fantasztikusan értenek az égési sebek ésműtéti hegek plasztikázásához, de évente csak 2 mellfelvarrást csinálnak)

2012. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jubilee ***** válasza:
Most olvasgatom. Elvileg támogatja a TB a 35 kg-ot meghaladó fogyást. Kérdezz utána mindenképpen!
2012. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jubilee ***** válasza:

A TB jelenleg akkor támogatja a hasplasztikát, ha 35 feletti induló testtömeg indexnél 10-nél nagyobb, 45 felett pedig 12-nél nagyobb az indexcsökkenés.

Hány centihez társult nálad a 110kg? Abból látnánk a testtömeg indexed.

2012. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
163 cm !
2012. jún. 16. 22:56
 5/7 Jubilee ***** válasza:
61-es volt a testtömeg indexed. Most pedig 22es. Ha volt dokumentálva a legnagyobb súlyod, akkor érdemes utánajárnod, mert jár a tb támogatás a hasplasztikára. A melleket nem tudom...
2012. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hasplasztika jár, mell nem csak a háziorvostól kell igazolás hogy mennyiről indultál és mennyi vagy most
2012. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is min.ennyit kene lefogynom, de rettentöen felek, h en is ugy jarok, mint te. Sportoltal a dieta mellett?
2012. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!