Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyom a sörhasamat (kép...

Ha lefogyom a sörhasamat (kép lent) akkor a bőröm visszahúzódik? Nem fog lógni? Meg mennyit sportoljak egy nap? és kb mennyi idő lenne ezt lefogyni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. jún. 17. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Függ az életkortól (bár nem hiszem, hogy idős lennél), de példának: egy 40 éves embernek lassabban húzódik vissza a bőre mint egy 15 évesnek. Minél fiatalabb vagy, annál jobb.

Vannak ilyen feszesítő krémek, de szerintem nem sokat érnek (én lány vagyok, bár te meg fiú szóval szerintem te meg sem vennéd ezeket :D) esetleg masszíroztasd, masszírozd amennyiszer tudod, óvatosan finoman, ez is segíthet a bőr rugalmasságának.


Heti 0,5-1 kg a jó fogyási ütem (az elején több is lemehet a víz + béltartalomveszteség miatt.) De ha fogysz, mindenhonnan fogysz, szóval lehet a combodról is le fog menni zsír, vagy a karodról, ha ott is van zsír. Szerintem nagyon(!!) kemény munkával, sok sporttal olyan másfél hónap alatt el lehet tüntetni, amúgy olyan 2 hónapot mondanék.

2012. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, a kérdésre: én 2 éve fogytam (sok hónap alatt, szóval nem hirtelen -18 kgot) de a hasamnál picit még "lötyög" a bőr, főleg ha négykézláb állok, akkor látszik. Pedig 16 éves voltam akkor, most vagyok 18. Használtam feszesítő krémet, testápolót, masszíroztam, és tényleg visszahúzódott valamennyit! Most sokkal jobb mint 2 éve, a fogyi után rögtön volt, de gondolom sosem lesz olyan feszes, akinek alapból lapos és feszes a hasa és nem kellett fogyiznia.


Lehet orvos tudna segíteni. Amúgy nincs nagy súlyfelesleged, egy 120 kgos embernél durva a bőre... nálad nem hiszem, hogy nagyon lötyögne, max. picit. Feszesíts!

2012. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
háát én 18 éves vagyok
2012. jún. 17. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
ajanlom neked az insanity -t vagy a P90x tornat +dieta es 2-3 mulva eltunik a sorhasad
2012. jún. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* 2-3 honap mulva
2012. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!