Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt szeretnék megszaba...

2 hét alatt szeretnék megszabadulni 6 kilótól. Az utóbbi időben szedtem fel, ezt a súlytöbbletet és ennyi időm lenne, hogy megszabaduljak tőle. Pár jó ötletet tudtok írni, hogy mit sportoljak és mit egyek?

Figyelt kérdés
2 hét alatt szeretnék megszabadulni 6 kilótól. Az utóbbi időben szedtem fel, ezt a súlytöbbletet és ennyi időm lenne, hogy megszabaduljak tőle. Pár jó ötletet tudtok írni, hogy mit sportoljak és mit egyek? Tudom attól is függ, hogy most hány kiló vagyok, mert állítólag ha kisebb a tömeg nehezebben is leadható abból a felesleg.

2012. jún. 11. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt semmiképpen sem fogsz 6 kg-ot fogyni, tartósan semmiképpen sem. inkább 1,5-2 hónap, főleg ha nem nagy túlsúlyból akarod. nem megy ez ilyen gyorsan mikor lesz érthető végre.
2012. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged. Sejtettem. De ez most meg erősített benne.
2012. jún. 11. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Le lehet adni, de eleg durva modon. 800 kaloria/nap es 1 ora futas, 4 liter viz. (hetvegen nem kell futni, pihenni kell az izmoknak)


Ezzel lemegy a 6 kilo, viszont amikor lement, nem terhetsz vissza a regi eletmododhoz hanem ujabb 2 het alatt emeld 1200-ra a kaloriat es ujabb 2 het alatt 1500ra akkor nem fogsz visszahizni. Es tovabbra is sportolj.


(sajat tapasztalat, en 16 het alatt 32 kiloat adtam le, es volt benne 2 het/6kilos periodus)


De ezt _ajanlani_ megsem tudom, mert 800 kaloriat elvilag csak orvosi felugyelet mellett lehet enni, en ugyan enelkul csinalom, megis ugy gondolom ezt masnak nem szabad ajanlani, csak elmeletileg vetettem fel, hogy letezik ennyi fogyas.

2012. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen a segítségedet.Hú ez nem semi. Tényleg köszi.
2012. jún. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!