Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félek, hogy megőrülök. Segíten...

Félek, hogy megőrülök. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 61 kg, 167 cm(lány). Sokan azt mondják,hogy ez teljesen normális, de én gyűlölöm, a fenekemen és a combomon rengeteg felesleg van. Egészen hatodikig nem volt olyan rossz, nem érdekelt, de a suliváltáskor bekerültem egy olyan osztályba, ahol az összes lány vékonyabb nálam. Jófejek, imádom őket, de az önbizalmam teljesen elszállt, és most már a mániám lett, hogy csúnya vagyok. Néha olyan visszataszítónak érzem magam:((Egy fiú is tetszett, és jóban voltunk, de ő meg olyan jól néz ki, hogy tovább csökkent az önbizalmam, és nem érzem jól magam a társaságában. Mindig elkezdek fogyózni, aztán feladom, mert nagyon szeretem az édességet.. A tornázásnak eddig soha nem láttam az eredményét.. Most megint elkezdtem mindent, nem eszem édességet, reggelit és ebédet normálisan, vacsorára pedig csak gyümölcsöt. Minden nap tornázom Béres Alexandrára 10 percet, ami kifejezetten fenékre való, plusz még mellé felülés, hát, fekvőtámasz, és imádok táncolni, úgyhogy azt is szoktam csak úgy random módon.. És persze hetente 2x rendes táncedzés, 1 óra. Ezt 5 napja csinálom, de még semmi eredménye, sőt, ma többet mutatott a mérleg, mint előző négy este, és kezdem azt hinni, hogy soha nem fogok tudni lefogyni. Rossz kedvem van tőle, nem érzem jól magam, és vannak olyan napok, amikor mindenre és mindenkire dühös vagyok csak emiatt. Gyűlölöm. Alapból is van egy apróbb pszichés problémám, és nem akarom, hogy rosszabbodjon.. Ha valakinek van bármilyen hasonló testalkatra fogyókúrás sikerélménye, az írja le, ha van egy kis ideje!.. Tanácsokat is szívesen elfogadok. Előre is köszönöm!
2012. jún. 17. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is vegyél egy mély levegőt. :)

A fogyás sajnos nem öt nap alatt látszódik meg, hetek, hónapok kellenek hozzá. Azért mutathat többet a mérleg, mert az izom nehezebb, mint a zsír. Mozgás terén, amit leírtál az szerintem tökéletes. Pláne 14 évesen. Étrend terén nem tudom mit jelent a reggeli, ebéd normálisan. Ha gondolod segíthetek, én is holnap állok neki a fogyókúrának, csinálhatnánk együtt. :)

17/L

2012. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Son, köszönöm a választ, én nem vagyok súlyosan pszichés eset, tehát szimplán csak bőgtem egyet miatta, de lehettem volna az is, és akkor most az ereimet vágnám valahol. Kicsit figyelj oda.
2012. jún. 17. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen egy agyhalott vagy te kérdező...remélem anyukádék meglátják és elveszik előled a netet meg a tv-t mert csak a hülyeség ragad rád...

14 éves vagy egy GYEREK!

Nem fogyókúra kell neked hanem az hogy ne otthon dögölj a gép előtt hanem húzz le a haverokkal fára mászni, kosarazni, mozogni, sétálni!!! Én ezt csináltam amikor gyerek voltam és nem volt semmi bajom!!

Na és ne miniszoknyába menj, meg magassarkúba, meg babacipőbe...

Hanem rövid gatya, nem feszülős felső, amiben ha megmozdulsz felcsúszik...Na meg nem spagetti pántos meg dekoltázsos...hanem sima póló!

Ennyi...Hidd el ha ennyit megteszel jó lesz minden...mert GYEREK VAGY! és erre van kitalálva a tested nem a gubbasztásra meg a fogyókúrákra...

2012. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5. válaszoló:) nem vagyok az a fajta, aki mindenkibe beleköt, de ma épp ilyen kedvem van.. Nem mondom, hogy nem ülök sokat a gépem előtt, de mozgok rendesen. Edzéseim vannak, hetente 3 tesim volt, apával futok, néha spinningelek, tornázom. Így is van rajtam felesleg, tehát szeretnék még valamit tenni. A magassarkúról pedig annyit, hogy még életemben nem volt a lábamon:) a szűk pólókat(főleg, amik rövidek) gyűlölöm, a kivágottakban meg nem érzem jól magam. Szép nyarat!
2012. jún. 17. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

"ma többet mutatott a mérleg, mint előző négy este,"


méredzkedni nem este kell, hanem reggel. Ha este méregeted magad, akkor az aznapi, még meg nem emésztett kajádat is méred, semmi értelme.


Ez az egyik, a másik meg az, hogy nem igazán értem milyen eredményt vártál öt nap után. Ha egy hónap alatt nem történik semmi, akkor lehet elkezdeni keseregni, nem öt nap után.


A kajádra így nem lehet mit mondani, mindenkinek más a "rendes" reggeli meg ebéd, simán lehet hogy túl sok, a vacsira evett gyümölcs se a legjobb (este fehérjét kell enni), de azért meg kell mondjam, nem tűnik túl diétásnak ez így. Olvasgass itt, millió kérdésnél le lett írva a hatásos étrend, ha tényleg zavar a problémád, akkor állj neki és oldd meg, sok sikert hozzá.

2012. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem mindig egész jó alakom volt, de nagy pocim volt! Ez engem is tönkretett :)

De találtam 3-t jó módszert:

1. Gyúrósoknak szálkásító diéta... napi 8 étkezés 3 óránként. Egy maréknyi párolt rizs és párolt hús mellé zöldségek, az utolsó 2t étkezésnél csak hús és zöldség. Plusz 4l vizet megittam naponta. Napi 40-50 percet itthon tornáztam. Mindegy hogy mit, a lényeg hogy minimum napi 30 perc mozgás. Ezzel 1 hónap alatt kb 10kg adtam le!

2. T u r.. diéta. A hashajtást az elején kihagytam. A por van olcsóbb is gyúrós boltokban. Napi 3 adag. Plusz sok sok dinnye és napi 4l víz. Itt én nem mozogtam szinte semmit. Így 1 hét alatt 6kg fogytam.

2012. jún. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!