Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két naponta 40 percet futok,...

Két naponta 40 percet futok, tornázok és semmi látszata. Mennyi idő után fog látszani, akár kg-ban, akár cm-ben? Mert így, hogy nem sok értelmét látom, félek, feladom.

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 20:48
 1/10 Vree ***** válasza:
0%

Két nap után...Ez aztán a kitartás. :D


Legalább egy hónapot adj neki.

2012. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vree olvasd el még egyszer a kérdést :)
2012. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy mióta tornázol. Egyébként önmagában a torna és a futás nem elég, az étkezésen is változtatni kell. Ráadásul az sem mindegy, hogy menyi a felesleg rajtad.
2012. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vree ***** válasza:

Ja, oké, már megijedtem xD


Saját tapasztalatból azt tudom mondani hogy heti 3x40 perc szintentartáshoz elég (hogy ne romoljon le az állapotod), de nagy változáshoz nem. :( Szerintem emelni kellene hogy mennyi időt szánsz rá (vagy másfél óra vagy heti 5), vagy intenzívebb sportot keresni.

2012. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vree ***** válasza:

Hármashoz csatlakozva egyébként akkor azt is mondd meg hogy mit csinálsz/dolgozol napközben.


Pl. ha asztalnál ülős munkád van, az erősen a változás ellen hat. (Mondjuk akkor még nagyobb a veszély hogy romlani fogsz ha ezt a mostanit abbahagyod.)

2012. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Vree!

Igen,azt én is gondoltam,hogy nem 2 nap alatt lesz látszata...Csak tudod,amikor tornázol,oda figyelsz a kajára és semmi,sőt,inkább hízok,akkor elmegy a kedvem.

5-6 kg-t szeretnék fogyni.

Szerintem a lehetséges összes fogyókúrát kipróbáltam...

Ha van valakinek ötlete,bevált fogyókúrája,szívesen fogadom!!!!

2012. jún. 5. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta csinálod, de én kb 2 hónapja csináltam rendszeresen a rékát, mellette eleinte ugrálta itthon, mostmár futok és kb 4 hét után volt egy enyhe változás. 1200-1300 kcal-t ettem, még mindig annyit eszek, és nagyon nagyon nehezen faragódnak a kilóim. 3-4 kg közti volt a feleslegem, és még mindig van a belső combomon. Az nem mozdul sehova, pedig már többet is kocogok, de semmi. Arra valószínű karcsúsító gélt fogok használni, mert az elmúlt 3 hét alatt 6 mm ment le belőle.

Szóval kis felesleghez nagyon sok időnek kell eltelnie hogy látszódjon valami.

Én eleinte bőgtem is és depressziós voltam, még néha most is rámjön, de mivel nagyon keveset eszek, nem engedhetem meg magamnak az a luxust, hogy felhúzzam magam.

2012. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát,igazából január óta csinálom, kisebb pihenőkkel.Ittam azt a bizonyos t.diéta port,akkor lement 3 kg,mondanom sem kell,h visszajött.

Én is sokat depi vagyok és elkeseredett,hogy mennyit "éhezek",mozgok és semmi eredménye.Ez bizonyos idő után méreg.

Tanácstalan vagyok....

2012. jún. 5. 21:37
 9/10 anonim ***** válasza:
változtatni kellen felfogásban. ha ott állsz a mérleg mellet és figyeled mikor megyle a zsir, irtó lassan fog. én 2 hónap alatt fogytam 80ról 65re fiúként mert egésznap ülök a gép elött, és annyit csináltam csak hogy 1000 kalóriát vittem be kb (nem olyan kevés az , 6szelet rántotthus vagy 60 alma)de inkáb zöldséges dolgokkal,nem megvetve a husikát a tésztát és pláne nem a kenyeret.szerintem ahogymozogsz állandóan,épül az izmod, ami ugye nehezeb mint a zsir. én sose futottam nem birom és utálom, inkább hasprés,felülés,fekvötámasz,ezek az alakot is jól formálják és valahogy lazitották(nekem) a zsirt.és simán megtartottam a súlyt,ugyis hogy 2 hónapig nem cisnáltam semmit,nem mozogtam és többet is ettem (és aktivan piáltam is) ráadásul a fogyás nem folyamatos hanem szakaszos. a 2 hónap alatt ahogy figytam,1 hónap alatt ment le 10, majd stagnált rendesen és utána maradék 5..lehet abban vagy
2012. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne fuss, hanem gyorsan sétálj. Ne kardiózz, hanem aerobozz! Az való zsírégetésre. Kajáról meg semmit nem írtál, szerintem ott van bebukva.
2012. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!