Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez használ? 14/L

Szerintetek ez használ? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 168 cm, 61 kg. Pár napja kezdtem fogyózni, ami abból áll, hogy reggelit normálisan eszem(fél zsömle, egy bögre kakaó), ebédig csak gyümölcs, ebédet rendesen, de csak annyit, amennyi jól esik, tehát nem eszem magam tele. És utána már csak gyümölcs, vacsorára esetleg egy tál saláta. Minden nap tornázok Béres Alexandrára 10 percet, ami fenékerősítés, és nagyon kemény. Mellé csinálok még más tornát is, összességében minden nap 1 órát mozgok, hetente kétszer pedig 2-őt, mert van táncedzésem is. Szerintetek így le tudok fogyni mondjuk 5 kilót? Elsősorban a fenekemmel és a combommal van baj..:(
2012. jún. 16. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggelire szerintem 2-3 zsömle is elfér (főleg ez e vizes, ez amúgy se ér sokat). Vacsira ne csak salit, hanem valami tömörebbet, gyümit, almát, barack, cseresznye. Vagy pirítóst! Ilyesmit. Ne legyél éhes, mert az nem jó. Úgy kell fogyózni, hogy sose legyél éhes. Akkor a szervezet nem tartalékol. Meg Nálatok tinédzsereknél lassabban kell végbemennie az esetleges fogyásnak, mert több kára van akkor, mint haszna.

Hajrá!

2012. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem használ. Kb csak szénhidrátot eszel egész nap.


Fehérje hol marad? Amúgy a gyümölcs is relatíve sok szénhidrátot tartalmaz.


Napi 5ször kéne étkezned. Reggelire mehetne pl zabkása, ebédre csirke/hal barna rizzsel. Délután is mehetne hús zöldségekkel. Este túró + valami zöldség.

2012. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!