Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este nem szabad gyümölcsöt...

Este nem szabad gyümölcsöt enni. És megfőzve? (Pl. Gyümölcsleves formájában? )

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
sem.
2009. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Biztos lehet. Nyersen is lehet, már sokszor ettem este gyümit, és nincs semmilyen emésztési problémám tőle!
2009. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha este esszük, akkor erjed a gyomorban, ráadásul állítólag jobban is hízlal.


Főzve azonban, miért nem?

2009. júl. 5. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ehetsz bátran. Ám ha a gyümölcslevest főzöl, abban több kalória lesz, mint a natúr gyümölcsben úgy, hogy inkább azt kerüld!
2009. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem az a baj, hogy erjed a gyomorban.

A gyümölcscukor miatt amúgy sem szabad túlzásba vinni a gyümölcsfogyasztást. Este meg aztán semmilyen szénhidrátot nem eszünk, ezt tudni kéne azért mindenkinek, aki fogyni akar.

Ezerszer leírtam már, miért nem jó a dextróz fogyasztása, de itt mindenki csak azt fogadja el, amit hallani akar.

Nekem amúgy tök 8, mert leszarom mit művelnek egyesek fogyókúra gyanánt.

A válasz tehát: nem

2009. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha erjed a gyomorban az miért baj? Attól még senkinek nem lett semmi baja. Amúgymeg este szinte minden hízlal, akkor ennyi erővel... Szerintem legjobb nem enni estére semmit. Mármint ha gyümölcsöt nem akarsz, de én azt szoktam :)
2009. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én voltam akit lepontoztak.

20 éve foglalkozom sporttal, személyi edző vagyok.

Hallod!

Egyél nyugodtan bármit!

Sok sikert!

2009. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha a 23:09-es vagy, akkor elárulom, hogy nem pontoztalak le, nem is pontoztalak sehogy. Ha valaki megtisztel azzal, hogy válaszol a kérdésemre, én azt 100%-ra szoktam értékelni még akkor is, ha ellenvéleményen van, vagy egészen mást ír, mint amire számítok. Kivétel, ha bántóan ellenséges, vagy kioktató mint te voltál. Lehet, hogy ezerszer leírtál már mindent ezzel kapcsolatban, bocsi, hogy nem követtem figyelmesebben kiemelkedő munkásságodat, és merészeltem a témában feltenni egy általad kivesézett kérdést. Amúgy, meg ha nem érdekel, ki mit csinál, hát ne válaszolj, kérlek!
2009. júl. 7. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!