Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét alatt kijött rajtam...

Egy hét alatt kijött rajtam egy csomó stria. Mitől?

Figyelt kérdés

Most reggel vettem észre,hogy a combom "tövénél" ilyen halvány lila tenyérnyi folt van mintha beütöttem volna valahova de ha jobban megnézem látni hogy stria. Mindkét lábamon,pedig 2 hete diétásan eszem.Úgyérzem nőtt a combom is. Mitől van?


Nem tudom mennyire látszik...

[link]


[link]



Jelenleg 166 centi vagyok és 65 kiló..


2012. jún. 19. 11:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mennyi iős vagy? Lehet, hogy a striáidnak semmi köze a fogyáshoz/hízáshoz, nekem amikor nőiesedni kezdtem 14 éves korom körül hirtelen a combom és a fenekem tiszta striás lett, egyik hétről a másikra, pedig nem híztam csak nőtt a medencecsontom. Szóval bőven lehet ilyen kamaszkori "átrendeződéstől"...
2012. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
pont 16 vagyok
2012. jún. 19. 13:31
 13/13 anonim válasza:
Előző vagyok, akkor szerintem még bőven előfordulhat. Kezdetben nekem is lilák voltak, aztán idővel elhalványodtak. Mostmár fehérek, szóval nem feltűnő, de sajnos örökre ott fog maradni. Nekem orvos azt tanácsolta, hogy minden fürdésnél hideg-meleg vízzel locsoljam át egymás után párszor, és akkor halványodik.
2012. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!