Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a hatásosabb? A TESTKON...

Melyik a hatásosabb? A TESTKONTROLL diéta, vagy az UPDATE módszer?

Figyelt kérdés
Aki már próbálta egyiket is,kérem ossza meg velem a sikereit/kudarcait! Köszi! 19/L
2012. jún. 19. 20:19
 1/2 XX25 válasza:

Próbáld ki a paleo diétát. A cukrokat tudjuk miért károsak, a szénhidrátok pedig cukorrá bomlanak, így szerintem az a legegyszerűbb, ha nem fogyasztjuk ezeket.

Tudnám ajánlani ezt az oldalt: [link]


és ezt is:

[link]


Na meg ha rákeresel googleban, akkor sok találatot ad ki.

Eleinte én sem hittem ebben, de most, hogy a könyvét olvasom, annyira logikus, hogy csak csapkodom a homlokom, ezeken eddig miért nem gondolkoztam el?

Sok sikert! :)

2012. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"szénhidrátok pedig cukorrá bomlanak, így szerintem az a legegyszerűbb, ha nem fogyasztjuk ezeket. "


Megőrültél, te teljesen elmeroggyant? Nézd már meg legalább a videót, ami az egyik linkedben van... Abban elmagyarázzák, hogy ez miért nem így van, ahogy te hiszed. Szénhidrátokat igenis kell fogyasztanunk, csak nem mindegy milyet. A cukor is szénhidrát. Azt állítod tehát, hogy a szénhidrát szénhidráttá bomlik? A kristálycukorra pl nincs szükségünk, viszont például rizsre már igenis szükségünk van, mivel alacsony a glikémiás indexe.


Egyébként a paleo diétában hülyeség, hogy nem szabad magas glikémiás indexű ch-t enni. Szőlőcukor(csakis dextróz), vagy maltodextrin fogyasztása például fizikai munka, sport, netán súlyzós edzés után közvetlenül igenis hasznos.

2012. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!